hry

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (31.8. - 6.9.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (31.8. - 6.9.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!

Goat Simulator MMO Simulator

Legendárna koza je späť! Na App Store sa tento týždeň objavila novinka, ktorá potešila fanúšikov obľúbenej hry Goat Simulator. Jej najnovšia časť má podtitul MMO Simulator. Autori sa tentoraz rozhodli sparodovať MMO RPG hry ako napríklad World of Warcraft a musíme povedať, že sa im to skutočne podarilo. Na začiatku si volíte povolanie, ktoré bude vaša koza mať a okrem tradičných, ako napríklad bojovník či mág, vám autori ponúkajú byť aj mikrovlnná rúra. Na výber máte desiatky úloh, ktoré budete musieť splniť. Veľké MMO dobrodružstvo môže začať!
Goat Simulator MMO Simulator
Stiahnuť z App Store za 4,99$

Seashine

Myslíte si, že by ste dokázali prežiť v tmavom oceáne ako svetielkujúca medúza? V hre Seashine si to môžete vyskúšať. Ako malá medúza sa v snahe o prežitie ponoríte do hlbokej podmorskej priepasti plnej rôznych tunelov a vašou úlohou je prežiť. Tma v podobných oceánskych jaskyniach je však príliš hustá, a tak si musíte svietiť vlastným klobúkom. Preskúmajte nádherné spletité podsvetia oceánu a dávajte si pozor, aby sa vám neminula energia, potrebná na svetlo. Zároveň na vás na každom rohu číhajú rôzne potvory, ktorým sa musíte vyhýbať. Ste pripravení ponoriť sa do hlbín oceána?
Seashine
Stiahnuť z App Store zadarmo

I am Bread

Vyzerá to tak, že tento týždeň bol naozaj bohatý na novinky žánru „absurdné simulátory“. Pred pár dňami totižto okrem nového Goat Simualator vyšla aj obľúbená hra I am Bread. V nej si vyskúšate rolu obyčajného chleba, ktorý sa snaží dostať do hriankovača, aby sa z neho mohol stať poriadny toast! Cestou sa však musíte snažiť čo najmenej zašpiniť a v priemernej domácej kuchyni to nie je vôbec jednoduché. Obzvlášť ak ste krajec chleba. Tak čo, odvážite sa vyskúšať si, aké je to byť chlebom?
I am Bread
Stiahnuť z App Store za 4,99$

Run & Don't get Fat!

Run & Don't get Fat je zaujímavá skákačka, ktorú si môžete zahrať na svojich iOS zariadeniach. Ovládate malú kocku, ktorá musí preskakovať prekážky a zbierať zvláštne malé zelené kocky. Problém je v tom, že čím viac týchto kociek zjete, tým budete väčší a zároveň pomalší. V niektorých prípadoch sú veľké rozmery výhoda, inokedy by ste boli radšej čo najmenší. Autori si pre nás pripravili 500 rôzne náročných úrovní, takže sa máme na čo tešiť.
Run & Don't get Fat!
Stiahnuť z App Store zadarmo

World of Warriors: Duel

Princíp hry World of Warriors: Duel pripomína klasické kovbojky. Proti sebe sa postavia dvaja bojovníci a v momente, ako sa vám na obrazovke zobrazí text „Fight!“ musíte čo najrýchlejšie ťuknúť na obrazovku a zabiť súpera skôr, ako to stihne spraviť on. Čaká na vás množstvo rôzne rýchlych bojovníkov, proti ktorým sa postavíte. Postupne si budete môcť odomykať 30 postáv, za ktoré budete hrať. Zároveň hra ponúka multiplayer na jednom zariadení. Zahrajte si spolu s kamarátom a otestujte, kto má lepšie reflexy. Boj môže začať!
World of Warriors: Duel
Stiahnuť z App Store zadarmo