5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (29. - 5.6.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (29. - 5.6.2015)

Tak, ako každý týždeň, aj dnes vám prinášame 5 najlepších hier, ktoré vyšli za posledný týždeň na iOS zariadenia. Takže zoberte svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!

Furdemption

Myslíte si, že keď sa dostanete do pekla, už nie je cesty späť? Hrdina logickej hry Furdemption, malý kráľovský zajačik, má na to iný názor. Spolu s ním máte za úlohu uniknúť z horúceho pekla. Na ceste budete stretávať smrtiace pasce, vriacu lávu a rôznych nepriateľov. Čaká na vás mnoho logických hádaniek a cez 100 rôznych úrovní, ktoré len tak skoro neomrzia. Hratelnosť je vyriešená veľmi pekne a ovládať zajačika zvládnu aj menšie deti. Tak čo, ste pripravení utiecť z miesta, odkiaľ vraj nie je cesta späť?
Furdemption
Stiahnuť z App Store za 2,99$

The Executive

Kopačky, rýchle údery a hromady vlkolakov. O tom je nová bojová hra menom The Executive. Ako generálny riaditeľ firmy, decentne oblečený v obleku, musíte chrániť svojich zamestnancov a celé mesto pred nájazdmi nebezpečných vlkolakov. Prepracovaný bojový systém a pekne vyzerajúce animácie robia z tejto hry skutočne vydarenú bojovku. Aby to však nebolo príliš monotónne, k dispozícií máte niekoľko rôznych zručností a schopností, ktoré sa môžete naučiť. Postavíte sa proti desiatkam unikátnych nepriateľov a čaká na vás aj pár bossov. Vlkolaci, traste sa!
The Executive
Stiahnuť z App Store za 2,99$

Samurai Blitz

Pri hrách s bojovou tematikou ešte zostaneme. Presunieme sa však do dôb, kedy vládli Japonsku samurajovia. Vžijete sa do kože samuraja s veľkým mečom, ktorým budete sekať všetko živé, čo sa vám postaví do cesty. Časom sa naučíte robiť rôzne kombá a zvládnete ničiť aj niekoľko protivníkov súčasne. Samuraj beží stále jedným smerom a vy ovládate jeho skok a sekanie. Keď ku tomu prirátate zaujímavú retro grafiku a niekoľko unikátnych prostredí, dostanete zábavnú hru, ktorá tak skoro neomrzí.
Samurai Blitz
Stiahnuť z App Store zadarmo

.PXL

.PXL je jednoduchá minimalistická hra, ktorá vás však dokáže zabaviť na dlhé hodiny. Ovládate jeden maličký pixel a spolu s ním sa vydáte na nekonečnú cestu cez rôzne farebné prekážky. Aby ste prešli aspoň pár metrov, chce to určitú zručnosť, pretože ovládanie nie je jednoduché a prekážok je naozaj hromada. Aj napriek množstve neúspechov vás však hra bude stále držať a len tak ľahko sa od nej neodtrhnete. Jej čaro spočíva v jednoduchosti a minimalistickej grafike. Ako ďaleko sa dokážete s malým pixelom dostať?
.PXL
Stiahnuť z App Store zadarmo

Stick Tennis

Dnešnú päťku hier, ktoré vyšli za posledný týždeň, uzavrieme so zaujímavou novinkou z prostredia žltých loptičiek, kurtov a bielych šortiek. Tenisová hra menom Stick Tennis je však mierne odlišná od ostatných, ktoré nájdete na App Store. Na rozdiel od väčšiny, v Stick Tour neovládate pohyb hráča, ale len jeho údery. To znamená, že tenista behá za loptičkou sám a vy určíte kedy a ako ju odpáli. Môžete sa zúčastniť jednorazových zápasov, ale taktiež sa pustiť do svetového šampionátu. Čakajú na vás rôzne challenge, cez sedemdesiat rôznych hráčov a desať realistických tenisových kurtov. Hra môže začať!
Stick Tennis
Stiahnuť z App Store zadarmo