5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (28.9 - 4.10.2015)

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (28.9 - 4.10.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


Treasure Tombs: Ra Deal

V logickej hre Treasure Tombs: Ra Deal si vyskúšate prácu archeológa, ktorý objavuje dávno zabudnuté prekliate egyptské hrobky. Vašou úlohou je hľadať staré artefakty s neoceniteľnou hodnotou. Cestou budete stretávať rôzne zaujímavé charaktery a čakajú na vás zložité hádanky. V starých hrobkách však nie ste sami, takže sa pripravte na spoločnosť nemŕtvych múmií, ktoré sa budú snažiť uchrániť svoje bohatstvo. Objavovanie môže začať!
Treasure Tombs: Ra Deal
Stiahnuť z App Store zadarmo

Alpacalypse

Pokiaľ máte chuť zahrať si nejakú jednoduchú šialenú hru, z arkády Alpacalypse nezostanete sklamaný. Vžijete sa do kože ťavy stojacej na konci mostu, oproti ktorej sa valia davy rôznych ľudí, ktoré musí zastaviť. Jej najväčšou zbraňou je pľutie. Z nejakého dôvodu dokáže táto lama naťahovať krk do závratných výšok a vďaka tomu môžete určovať, kam jej slina poletí. Postupne si budete môcť odomykať nové lamy, s ktorými môžete zničiť všetko, čo sa vám postaví do cesty. Ako dlho prežijete vo svete Alpacalypse?

Alpacalypse
Stiahnuť z App Store zadarmo

Pac-Man Bounce

Pac-Man je späť, avšak tentoraz úplne inak, ako ho poznáme. Hra rozpráva príbeh nášho malého žltého hrdinu Pac-Mana, ktorý sa potrebuje čo najskôr dostať domov. Čaká na vás 100 unikátnych levelov rozdelených do 10 rozdielnych svetov. V každom levely je vašou úlohou pozbierať čo najviac hviezd a dostať sa ku kľúčiku. Bohužiaľ, v momente, ako sa váš Pac-Man dá do pohybu, nedokáže už zastaviť, takže jeho cestu musíte pripraviť tak, aby sa cez ňu v bezpečí dostal. Tešiť sa môžete na kopec nebezpečných prekážok a nepriateľov vrátane jeho starých známych duchov. Pomôžete Pac-Manovi dostať sa domov?
Pac-Man Bounce
Stiahnuť z App Store zadarmo

Shooty Skies

Autori známej hry Crossy Road si pre nás opäť prichystali zaujímavý titul. V hre Shooty Skies je vašou úlohou lietať na malom lietadielku a za pomoci striel ničiť všetko, čo vám príde do cesty. Od milo vyzerajúcich zvieratiek, ktoré ale dokážu znepríjemniť hru, až po počítačové konzoly a notebooky. Zároveň sa však pripravte na nebezpečných bossov, ktorí vám miestami dajú poriadne zabrať! Tak, ako v Crossy Road, aj tu si postupne odomykáte nové charaktery, vďaka ktorým vás hra len tak ľahko neomrzí.
Shooty Skies
Stiahnuť z App Store zadarmo

James Bond: World of Espionage

Fanúšikovia elegantného agenta 007 zbystrite pozornosť! Na App Store sa objavila RPG multiplayer stratégia s Jamesom Bondom v hlavnej úlohe. Vašou úlohou je riešiť tajné operácie, chodiť na misie a postupne si zvyšovať prestíž vo svete. Vylepšujte si svoju kanceláriu a hľadajte nových agentov do tímu! Cestujte po svete za rôznymi misiami, kde na vás budú čakať darebáci od výmyslu sveta! Ste pripravený vstúpiť do sveta agenta 007?
James Bond: World of Espionage
Stiahnuť z App Store zadarmo