5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (3. - 9.8.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (3. - 9.8.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


Zombie's Got a Pogo

Hier so zombie tematikou je momentálne ako piesku na púšti. Mám však pocit, že niečo podobné ako hra Zombie Pogo tu ešte nebolo. Vžijete sa do role milého zombíka, ktorý sa rozhodol zabaviť sa v postapokalyptickom svete trochu netradične – hraním sa so skákacou pogo tyčou. Vašou úlohou je prejsť s ním čo najväčšiu vzdialenosť a nespadnúť pritom z tyče. Ovládať budete naklonenie zombíka a tým pádom aj to, ako rýchlo bude postupovať vpred. Na ceste vás čaká množstvo prekážok, ktoré musíte prekonať a dostať sa tak ďalej ako vaši zombie kamaráti. Ako ďaleko doskáčete?
Zombie's Got a Pogo
Stiahnuť z App Store zadarmo

Spider: Rite of the Moon

Pavúky sú celkom zaujímavé tvory. Niekto ich miluje, niekto ich nenávidí. Každý mi však dá za pravdu, keď poviem, že by bolo zaujímavé sa na chvíľu ocitnúť v roli tohto malého osemnohého stvorenia. Autori hry Spider: Rite of the Moon si zrejme povedali to isté, a tak si môžeme zahrať túto podarenú logickú hru. V roli malého pavúka je našou úlohou prežiť v ťažkom svete. Loviť muchy, splietať siete a postupne objavovať nové zákutia neprebádaných miest. Atmosferický soundtrack a striedanie dňa a noci príjemne obohacujú hru.
Spider: Rite of the Moon
Stiahnuť z App Store za 4,99$

The Walking Pet

Tak ako nám ľuďom sa nechodí príliš príjemne po štyroch, štvornohé zvieratá zas nepreferujú chodenie len po zadných labách. Svoje o tom vie aj hrdinka arkády Walking Pet. Táto okatá mačka sa pokúša robiť prvé kroky len po zadných labách a vy jej v tom musíte pomôcť! Ťukaním po obrazovke ovládate jej, zatiaľ, nemotorné nohy a snažíte sa prejsť čo najďalej. S postupom času si na ovládanie zvyknete a po prvých úspechoch si môžete odomknúť aj ďalšie zvieratká. Držíme palce!
The Walking Pet
Stiahnuť z App Store zadarmo

El Diego

Kto by nepoznal klasickú detskú hru guličky? Minimálne autori hry El Diego museli byť fanúšikmi podobných hier, pretože nám na dotykové zariadenia priniesli zaujímavú zábavku. Ako vysmiaty pes skočíme do guľky a musíme zachrániť ostatné zvieratká uväznené v podobných guliach tak, že ich dostaneme do dier. To však vôbec nebude jednoduchá úloha! Postupne budete prechádzať levely a objavovať nové krajiny ako Mexiko, Rusko alebo Egypt. Dokážete trafiť všetky guľky do dier?
El Diego
Stiahnuť z App Store zadarmo

Pickaxe Plunder

Diamanty, diamanty a zase diamanty! Tak by sa dala v krátkosti popísať zábavná hra menom Pickaxe Plunder. Vašou úlohou je pomôcť malému, bradatému baníkovi v zbieraní naťažených diamantov. Z bane sa vám na páse hrnie stále viac a viac malých diamantov a vy ich musíte podľa farby zaradzovať vždy do správnej kopy. Dávajte si však pozor! Stačí jedna chyba a hra končí. Pre pokorenie rekordov si môžete hru uľahčiť rôznymi čarovnými nápojmi a kúzlami. Hor sa do roboty!
Pickaxe Plunder
Stiahnuť z App Store zadarmo