hry

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (26.10 - 1.11.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (26.10 - 1.11.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


Beneath The Lighthouse

V logickej hre Beneath The Lighthouse sa vžijete do kože malého chlapca, ktorý sa vydal na strastiplnú cestu, aby našiel svojho strateného dedka. Po ceste bude stretávať tajomné veľké mechanické kolesá, ktoré budete otáčať ťahaním prsta a pomáhať tak malej postavičke dostať sa až do cieľa. Práve tento mechanizmus robí zo spomenutej hry zaujímavú zábavu, ktorá si určite získa nejedného z vás. Ak máte radi logické hry, pri Beneath The Lighthouse určite strávite dlhé hodiny!
Beneath The Lighthouse
Stiahnuť z App Store zadarmo

Zombie Hero: Revenge of Kiki

Z pokojnej logickej hry teraz prejdeme na niečo akčnejšie. Zombie Hero je klasická old schoolová bojová hra, obohatená peknou komiksovou grafikou a perfektnými možnosťami, ako sa zahrať. Ako tajomný mladík v kostýme kostlivca budete bojovať proti hordám zombíkov len za pomoci vlastných pästí a kopancov. Tešte sa na zaujímavé kombá, rozličných nepriateľov a postupné vylepšovanie svojho hrdinu. Tak čo, ste pripravení čeliť hromade živých mŕtvol?
Zombie Hero: Revenge of Kiki
Stiahnuť z App Store zadarmo

Stay, Mum

Stay, Mum rozpráva príbeh o malom chlapcovi Johnovi s výnimočnou fantáziou a jeho matke, ktorá je príliš zaneprázdnená prácou. Vašou úlohou bude skladať rôzne tvary z jednoduchých blokov tak, aby sa podobali predlohe, a postupne preskúmavať vzťah Johna a jeho matky. Zistite, prečo sa jeho matka snaží odviezť pozornosť skladaním blokov a aké tajomstvo skrýva! Autori si dali záležať na krásnej minimalistickej grafike, ale aj na možnostiach hry. Skladanie kociek je zábava a my hru určite odporúčame!
Stay, Mum
Stiahnuť z App Store za 2,99€

Battle Supremacy: Evolution

Ponorte sa do sci-fi sveta plného vojnových lietajúcich lodí, bojov a deštruktívnych rakiet! V hre Battle Supremacy: Evolution sa stanete pilotom jedného z vozidiel a vašou úlohou bude ničiť, ničiť a ničiť! Či už budete bojovať ako obrnený tank, dron alebo lietadlo, adrenalínu určite nebude nedostatok. Čaká na vás hromada nepriateľov, zničiteľné prostredie a prekrásna 3D grafika. Môžete sa zapojiť do online bitiek a stať sa spolu so svojimi kamarátmi najsilnejším tímom v galaxii!
Battle Supremacy: Evolution
Stiahnuť z App Store za 4,99 €

Lonely One

Na záver sme si pre vás pripravili pokojnú zábavnú hru menom Lonely One. Vžijete sa do kože jedného osamelého človeka, ktorý si chvíľu kráti hraním golfu. Pomôžte mu triafať jamky a zarábajte si peniaze, za ktoré si budete môcť odomykať nové postavičky. Na presný zásah však máte iba 3 pokusy! Dávajte si preto pozor! Čaká na vás viac než 20 rôznych charakterov, 200 levelov, ktoré budete musieť prejsť, a príjemná grafika. Za nás má Lonely One palec hore!
Lonely One
Stiahnuť z App Store zadarmo