5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (24. - 30.8.2015)

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (24. - 30.8.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


Lara Croft GO

Niektorí ste možno hrali ťahovú logickú hru Hitman Go. Šlo o zaujímavý počin od vývojárskeho štúdia Square Enix, ktorý sa dočkal nečakaného úspechu a vyhral viacero ocenení. Tentoraz sa vývojári rozhodli spracovať príbeh mladej archeologičky Lary Croft. V jej koži budete preskúmavať pozostatky dávnych civilizácií, odhaľovať ich tajomstvá a pastavíte sa rôznym smrtiacim výzvam. Čakajú na vás nebezpečné prekážky a tiež hádanky, s ktorými si potrápite hlavu. Objavovanie môže začať!
Lara Croft Go
Stiahnuť z App Store za 4,99$

Ski Safari 2

Aj keď s tým zrejme nie je každý zmierený, leto sa nám končí. Ani sa nenazdáme a bude tu zima. A práve s týmto ročným obdobím je spojená šialená hra Ski Safari 2, ktorá vyšla tento týždeň na iOS. Ide o druhú časť veľmi úspešnej hry Ski Safari. Tentokrát si zahráte za Evanu a spolu s ňou budete zdolávať strmé kopce. Sami si môžete vybrať na čom budete jazdiť. Či už to budú lyže, snowboard, motorka, snežný skúter alebo niečo naozaj šialené, o zábavu nebude núdza. Vývojári si pre vás pripravili viacero rôznych svahov, z ktorých je každý o trochu iný. Takže si obujte lyžiarky, zaklapnite lyže a môže sa ísť na svah!
Ski Safari 2
Stiahnuť z App Store za 1,99$

Chill Out! Zombies

Všetci určite poznáme hromadu hier a filmov so zombie tematikou. Všetci sa tam zameriavajú len na osudy ľudí a nikoho nezaujíma, ako berú túto apokalypsu zvieratá. Autorov Chill Out to zjavne trápilo, pretože vytvorili zaujímavú hru, v ktorej hráte za obyčajného vtáka so zombíkom držiacim sa jeho nôh. Aby vás zombík nezožral, musíte ho neustále búchať o rôzne predmety a udržať ho v stave bezvedomia. Akonáhle sa prebudí, je po vás! Zároveň si však musíte dávať pozor, aby ste nenarazili sami do jednej z týchto prekážok. Veru, ani zvieratá to v zombie apokalypse nemajú jednoduché.
Chill Out! Zombies
Stiahnuť z App Store zadarmo

Calvino Noir

Zaujímavá detektívka menom Calvino Noir, ktorá sa tento týždeň objavila na App Store, nás prenesie naspäť do 30. rokov minulého storočia. Spolu s hlavnými hrdinami budete preskúmavať európske podsvetie. Celá hra je ladená do odtieňov šedej, vďaka čomu dostáva špecifickú temnú atmosféru. K dispozícií máte tri hlavné postavy, z ktorých každá je trochu iná. To znamená, že jednotlivé úrovne môžete prechádzať až tri krát a zakaždým použiť iný postup podľa toho, aké výhody ponúka váš hrdina. Takže prebuďte v sebe detektívneho ducha a hor sa do vyšetrovania záhad podsvetia!
Calvino Noir
Stiahnuť z App Store za 3,99$

K.U.B.E

A na záver tu máme aplikáciu, ktorú odporúčame len hráčom s naozaj pevnými nervami. V hre K.U.B.E budete skákať s maličkou kockou naprieč galaxiou. Jediné stabilné plochy sú malé kocky, na ktoré nie je jednoduché dopadnúť. Užijete si hromadu neúspechov a kociek padnutých do temnoty, kým si aspoň ako tak zvyknete na ovládanie hry. Ani potom to však nebude jednoduché a každý jeden bod si budete musieť tvrdo vydobyť. Aj napriek tomu je K.U.B.E perfektná a návyková hra, ktorú môžeme jedine odporúčať.
K.U.B.E
Stiahnuť z App Store zadarmo