hry

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (21.9. - 27.9.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (21.9. - 27.9.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


PewDiePie: Legend of the Brofist

Ak aspoň trochu sledujete zahraničnú YouTube scénu, určite pre vás nebude meno PewDiePie ničím novým. Ide o YouTubera, ktorý baví milióny ľudí po celom svete svojimi zábavnými videami. Tento týždeň vyšla hra, ktorá nesie jeho meno. Ide o plošinovku, v ktorej hráte za PewDiePia (aké nečakané), poprípade za niektorého z jeho YouTuberských kolegov ako napríklad Marzia alebo Cryaitic. Všetky postavičky sú nadabované reálnymi hlasmi spomínaných YouTuberov. Čakajú na vás mnohé nástrahy, epický bossovia a mnoho ďalšieho. Pokiaľ máte radi zahraničnú YouTube komunitu, PewDiePie: Legend of the Brofist je pre vás povinná hra!

PewDiePie: Legend of the Brofist
Stiahnuť z App Store za 4,99$

Bridge Constructor Stunts

Obľúbená séria hier Bridge Constructor sa dočkala svojho ďalšieho pokračovania! V Bridge constructor Stunts si zahráte za stavebného inžiniera a kaskadéra v jednom. Vašou úlohou je postaviť most, vďaka ktorému prejde vaše auto až na druhú stranu rokliny. Nebudú to však len obyčajné jednoduché mosty. Auto sa môže premávať po rôznych rampách, slučkách a ďalších rôznych šialenostiach. Svoj postavený most môžete následne vyskúšať pri jazde na body. Čím viac sált a rôznych trikov spravíte, tým viac bodov sa vám pripíše! Tak čo, ste pripravený na túto šialenú jazdu?

Bridge Constructor Stunts
Stiahnuť z App Store za 1,49£

Disney Infinity: Toy Box 3.0

Predstavte si otvorený svet možností, kde sa spája mnoho známych príbehov do jedného. V Disney Infinity: Toy Box 3.0 si vy sami vytvárate svoj herný svet zo známych filmov. Nie ste pritom obmedzený len na jeden žáner. Skombinovať môžete svety hviezdnych vojen zo Star Wars, komiksových hrdinov z Marvelu a samozrejme aj rozprávok od Disney. Táto podarená hra vychádza okrem dotykových zariadení aj na herné konzoly, takže si svoj svet môžete stvoriť aj s ovládačom v ruke pred televíziou!

Disney Infinity: Toy Box 3.0
Stiahnuť z App Store zadarmo

Freeze! 2 – Brothers

Žiadnemu fanúšikovi klasických otočných logických hier by nemalo ujsť druhé pokračovanie zaujímavej hry Freeze!. Na obrazovke sa vám po spustení ukáže malé oko, ktoré musíte kotúľaním dostať až do cieľa. Podarí sa vám to len pokiaľ budete správne otáčať herným svetom pomocou ťukania na obrazovku. Nebude to však tak jednoduché! Jednotlivé levely sú rôznorodé a čaká na vás viacero prekážok! S grafikou v hre sa autori nádherne vyhrali a čiernobiely dizajn v kombinácií s pomalou hudbou navodí tú správnu atmosféru. Dokážete prejsť všetkých sto levelov, ktoré si autori pripravili?

Freeze! 2 – Brothers
Stiahnuť z App Store za 1,99$

Adjustaball

Princíp tejto príjemnej arkády je jednoduchý – s čiernou nafukovacou loptou musíte prejsť sto za sebou idúcich levelov. Ocitnete sa v svete plnom prekážok a loptu pred sebou nemáte ako ovládať. Jediné, čo robíte je, že ťukaním na mobil meníte jej veľkosť. Čím je lopta väčšia, tým ide pomalšie, no zároveň je kvôli svojej veľkosti náchylnejšia na prekážky. Dávajte si však pozor! Ak loptu nafúknete príliš, praskne! To isté platí, ak ju necháte sfúknuť. Dokážete prejsť cez všetkých sto úrovní a vyhrať hru?
Adjustaball
Stiahnuť z App Store zadarmo