5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (20. - 26.7.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (20. - 26.7.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


To-Fu Fury

Prosím, zoznámte sa s hrdinom prvej hry, ktorú si dnes predstavíme. Toto je To-Fu, malá želatínová kocka, ktorá má neskutočnú silu a ninja zručnosti. Práve za neho budete hrať v novej hre To-Fu Fury. Vašou úlohou je pozbierať všetky modré svetielkujúce guličky, ktoré sú roztrúsené po celom svete. To nebudete robiť inak, ako skákaním z jednej steny na druhú. Samozrejme, nebude to vôbec jednoduché a rôznych hádaniek na vás čaká skutočne neúrekom. Akoby to nestačilo, na ceste vás čaká množstvo nepriateľov a iných prekážok. Ste pripravený ukázať, kto je tu pravý ninja?
To-Fu Fury
Stiahnuť z App Store za 1,99$

Syberia

Syberia je veľmi obľúbená adventúra, ktorá vyšla ešte v roku 2002 na počítače a našla si množstvo priaznivcov. Tento týždeň priniesli autori jej remake aj na iOS zariadenia. Hra rozpráva príbeh mladej právničky z New Yorku, ktorá prišla do Európy, aby pomohla predať továreň na hračky. Postupne sa však jej priamočiara úloha zauzľuje a na povrch vychádzajú mnohé nejasnosti. Celou hrou vás budú sprevádzať zaujímavé charaktery nadabované v piatich jazykoch a príjemná grafika. Atmosféru zvládli autori na jednotku, a tak veríme, že si Syberia nájde fanúšikov aj medzi vami.
Syberia
Stiahnuť z App Store zadarmo

Prune

Hrou Prune, ktorá sa tento týždeň objavila na App Store potešíme všetkých milovníkov oddychových hier. Vašou úlohou je starať sa o maličký stromček tak, aby z neho vyrástol veľký strom. Pohybom prsta budete ostrihávať konáriky a meniť tak jeho rast a tvar. Musíte sa pritom snažiť, aby mal čo najlepšie podmienky a zabrániť zároveň stretu s nebezpečnými predmetmi navôkol. Nehostinnej krajine tak vdýchnete život v podobe rastlín, ktoré ste sami vypestovali a uvidíte, ako vám pred očami vzniká život. Odporúčame každému, kto má rád pokojné relaxačné hry!
Prune
Stiahnuť z App Store za 3,99$

PAC-MAN Championship Edition DX

Kto by len nepoznal legendárnu hru Pac-Man, ktorá bola prvý krát predstavená svetu už pred 35 rokmi? Aj napriek svojmu veku je na svete stále množstvo priaznivcov tejto klasiky, čo dokazuje aj najnovšia hra na iOS s podtitulom Championship Edition DX. Klasický koncept Pac-Mana previedli autori do modernej podoby tak, aby bavil aj dnešného hráča. Čaká na vás 132 unikátnych úrovní v 10 zónach. Tie si môžete zahrať v 3 rôznych módoch – súboj o najlepšie skóre, časovka a combo duchov. Túto hru odporúčame aj hráčom, ktorých nikdy klasický Pac-Man nebavil.
PAC-MAN Championship Edition DX
Stiahnuť z App Store za 4,99$

Vault!

Na záver tu máme jednu veľmi zaujímavú arkádu. Ako malý fialový panáčik v botaskách a bežeckej čelenke budete utekať svetom s dlhou palicou v ruke. Po ceste vás budú stretávať rôzne prekážky v podobe roklín a boxerských rukavíc, ktoré vás budú chcieť zastaviť. Skákať budete za pomoci dlhej palice, ktorú držíte v ruke. Nezabudnite popri tom zbierať cenné mince! Tento jednoduchý koncept hry si vás určite získa a bude vás baviť dlhé hodiny.
Vault!
Stiahnuť z App Store zadarmo