hry

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (2. 11. - 8. 11. 2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (2. 11. - 8. 11. 2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


The Room Three

Pokračovanie niekoľkonásobne ocenenej hry The Room je konečne tu! V treťom diele je princíp rovnaký ako v minulých častiach. V jednotlivých úrovniach na vás čakajú trezory, skrinky a rôzne hádanky, ktoré musíte vyriešiť. Je potrebné premýšľať nad každým krokom, aby ste sa dokázali dostať do ďalšej úrovne. Tešiť sa môžete na krásnu 3D grafiku zasadenú do temného prostredia, na ktoré je radosť sa pozerať. Atmosféru dotvárajú jedinečné soundtracky, takže každá jedna úroveň je jedinečným zážitkom.
The Room Three
Stiahnuť z App Store za 4,99€

Wheelie 2

Aj vy ste vždy obdivovali motorkárov, ktorí dokážu ladne pridať plyn, postaviť svoj stroj na zadné koleso a prejsť tak desiatky metrov? V hre Wheelie 2 sa takýmto frajerom na chvíľu stanete vy. Sadnete na motorku a vašou úlohou je udržať ju na zadnom kolese čo najdlhší čas. Balancia je v hre extrémne dôležitá, a kým sa naučíte, ako motorku ovládať, absolvujete kopec nepodarených pokusov. O to väčšia radosť ale bude, keď sa vám časom začne dariť. Tak čo, máte dosť trpezlivosti, aby ste sa stali najlepšími?

Stiahnuť z App Store zadarmo

Farm Away!

Nikdy som celkom nerozumel, čo ľudí baví na klasických "klikacích" hrách. Mám na mysli hry, v ktorých jedinou úlohou hráča je klikať na jedno miesto a zarábať tak peniaze. Keď som si nainštaloval Farm Away, prišiel som tomuto žánru na chuť! V spomenutej farmárskej hre dostanete do rúk maličkú záhradku s mrkvami, ktoré jedným ťuknutím vyzbierate. Mrkva rastie extrémne rýchlo, takže jediné, čo budete robiť, je dookola na ňu klikať. Časom si môžete kúpiť ďalšie polia s inými plodinami a zvieratami a zarábať stále viac a viac peňazí. Snažte sa rozumne investovať do rôznych vylepšení a staňte sa len vďaka farme multimilionárom!
Farm Away!
Stiahnuť z App Store zadarmo

Lego Ninjago: Shadow of Ronin

Tento týždeň dorazil na App Store aj titul z obľúbenej hernej série Lego Ninjago. Vo svete legových nindžov sa ocitla nová hrozba - zloduch Romin. Ten im ukradol spomienky a naši štyria hrdinovia teraz nedokážu používať svoje schopnosti. Vašou úlohou je pomôcť im nájsť ich obsidiánové zbrane a navrátiť späť všetky schopnosti skôr, než Ronin dokončí svoje temné plány! Čaká na vás mnoho prepracovaných lokácií, rozličné hádanky aj súboje s podlými nepriateľmi - presne tak, ako to pri lego hrách máme radi. Tak čo, pomôžete nindžom zachrániť svet Ninjago?
Lego Ninjago: Shadow of Ronin
Stiahnuť z App Store za 4,99€

Swipe me out!

Swipe me out je šialená arkádová hra, v ktorej si otestujete svoj postreh a reflexy. Ovládate malé monštrum, ktoré sa musí dostať z bludiska skôr, než ho zaleje láva. Jedným pohybom prsta určujete, kam presne má ísť, aby sa vyhol istej smrti. Pamätajte však, že správna cesta je vždy iba jedna. Časom si môžete odomykať nové postavičky a z bludiska utekať s roztomilým zombíkom, Vikingom, ale aj upírom. Ako ďaleko sa dokážete dostať?
Swipe me out!
Stiahnuť z App Store zadarmo