hry

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (19. - 25.10.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (19. - 25.10.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


The Beggar´s Ride

V jednu noc našiel starý muž tajomnú masku, ktorá slúži ako kľúč k druhému svetu. Vy sa vžijete do kože tohto starca a musíte mu pomôcť odhaliť tajomstvo ukryté v maske. Cestuje po krásnych a podivných krajinách a postupne odhaľujte pravdu! Čaká na vás obrovský svet plný logických hádaniek a tajomstiev. Celé to je zabalené do krásnej grafiky, ktorá len tak neomrzí. Hru The Beggar´s Ride rozhodne odporúčame!
The Beggar´s Ride
Stiahnuť z App Store za 1,99 €

Please, Don´t Touch Anything

Hra s výstižným menom Please, Don´t Touch Anything je niečo úplne iné, na čo sme pravdepodobne zvyknutí. Aj to bol dôvod, prečo sa dostala do tohto týždňového výberu najlepších hier. Na začiatku pred sebou uvidíte riadiaci pult s obrazovkou na ktorej je akési mesto. Jeden z vašich kolegov vás poprosí, aby ste na chvíľu pri tomto pulte zostali a hlavne sa ničoho nechytali. Ako inak, vy ho samozrejme nepočúvnete a začnete sa s riadiacim pultom hrať. Hra obsahuje viacero rôznych koncov. Necháte mesto vybuchnúť alebo zničíte riadiaci panel? Nech už spravíte čokoľvek, pamätajte, že vaše rozhodnutia môžu mať fatálne následky!

Please, Don´t Touch Anything
Stiahnuť z App Store za 4,99 €

Sniper X with Jason Statham

Pokiaľ ste niekedy túžili patriť do elitného vojenského tímu, máte jedinečnú príležitosť. Ako špeciálne vycvičený sniper budete spolupracovať s akčnou hviezdou Jasonom Stathamom v boji proti nepriateľským silám. Pridáte sa k špeciálnemu komandu a spolu so svojou zbraňou a ďalekohľadom budete eliminovať teroristov. Autori si pre nás pripravili prepracované 3D prostredie, na ktoré je radosť pozerať. Či už budete zachraňovať hŕstku rukojemníkov, ničiť celý vojenský oddiel alebo zastavovať armádny konvoj, o zábavu bude postarané! Takže, pripraviť sa, namieriť, páľ!
Sniper X with Jason Statham
Stiahnuť z App Store zadarmo

Guitar Hero Live

Pre všetkých fanúšikov poriadneho rocku máme skvelú správu! Guitar Hero je späť a prichádza aj na smartfóny! Zadarmo si môžete stiahnuť demo s dvoma pesničkami, na ktorých si môžete vyskúšať mechanizmy hry. Pokiaľ by vás hranie na gitare a život rockovej hviezdy chytil, máte možnosť si kúpiť špeciálnu gitaru, ktorú následne prepojíte so svojim smartfónom a vďaka aplikácií sa na nej naučíte hrať. Druhá možnosť je aktivovať si dotykovú verziu a brnkať strunami len na displeji. Tak či onak, čaká na vás veľká gitarová zábava tak, ako ju máme radi!
Guitar Hero Live
Stiahnuť z App Store zadarmo

Pokaboo

Na záver tu máme niečo skôr pre mladších hráčov, avšak nudiť sa pri nej určite nebudú ani dospelí. V logickej hre Pokaboo sa stanete duchom, ktorý musí spojiť niekoľko guličiek rovnakej farby do seba, aby z nich vznikol jeden dlhý pás. Až potom zmiznú a vy sa dostanete do ďalšieho kola. Od jednoduchých levelov sa postupne dostanete aj k zložitejším, pretože hracie prostredie začne rásť a s ním aj počet farieb guličiek. Pripravte si mozgové bunky na 100 úrovní vytvorených v živých farbách a s jednoduchou grafikou.
Pokaboo
Stiahnuť z App Store za 2,99€