hry

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (15. - 21.6.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (15. - 21.6.2015)

Tak, ako každý týždeň, aj dnes vám prinášame 5 najlepších hier, ktoré vyšli za posledný týždeň na iOS zariadenia. Takže zoberte svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!

Lines The Game

Príjemná oddychovka Lines The Game si určite nájde svojich fanúšikov medzi hráčmi obľubujúcimi netradičné logické hry. Na začiatku levelu sa odštartuje farebný závod a vy vlastníte jednu farbu, s ktorou musíte prejsť čo najdlhší úsek. Ostatné farby sa vás budú snažiť zablokovať a vyhrať tak level. Ide o rýchlu oddychovku, ktorá vám nezaberie veľa času a je ideálna na zabitie nudy. Čaká na vás 5 rôznych herných módov a 250 unikátnych úrovní. Farebné preteky môžu začať!
Lines The Game
Stiahnuť z App Store za 2,99$

Cooking Dash 2016

Túžili ste si niekedy založiť vlastnú reštauráciu alebo bistro? Ak áno, určite by vašej pozornosti nemala uniknúť hra Cooking Dash 2016. Cooking Dash je overená značka, a tak je jasné, že najnovšia časť bude opäť zárukou kvality. Opäť budeme ovládať sympatickú čašníčku Flo, s ktorou budeme pripravovať pokrmy podľa prianí zákazníkov. Tí sa budú chodiť najesť ako na bežiacom páse a my sa určite nemusíme báť, že by sme sa v práci chvíľu nudili. Dokážete byť dosť rýchly, aby ste obslúžili všetkých zákazníkov?
Cooking Dash 2016
Stiahnuť z App Store zadarmo

Xenowerk

Fanúšikovia akčných strieľačok pozor! Na App Store sa tento týždeň objavila aj nádherné spracovaná akčná hra menom Xenowerk, kde bude vašou úlohou zničiť všetkých mutantov, ktorí vznikli po nevydarenom vedeckom experimente. Hrou vás sprevádza prekrásna 3D grafika a dokonale spracované prostredia. Vašim hlavným cieľom je zničiť všetky hniezda, ktoré si mutanti stihli vytvoriť. 50 rôzne ťažkých úrovní vám zabezpečuje zábavu na dlhé hodiny hrania.
Xenowerk
Stiahnuť z App Store za 1,99$

Swing Racers

Natiahnite autíčko na gumičke, vystreľte ho a preteky sa môžu začať! Tak nejak by sa dala v skratke charakterizovať 3D závodná hra Swing Racers. S hračkárskym autíčkom budete jazdiť v krásnych prostrediach po celom dome. Či už budete uháňať pomedzi kvetináče na záhrade, drezy v kuchyni, alebo pôjdete závratnou rýchlosťou po biliardovom stole, o zábavu nebude núdza. Celé ovládanie je vyriešené veľmi jednoducho a originálne. Smer aj rýchlosť auta ovládate intuitívne len jedným prstom. V prípade, že budú niektorí vaši súperi až príliš dotieraví, máte k dispozícii niekoľko bonusov, ktorými ich môžete zastaviť. Prebuďte v sebe závodného ducha a buďte najlepší!
Swing Racers
Stiahnuť z App Store za 2,99$

Dragon Jump

Tento týždeň vyšla na zariadenia iOS aj jednoduchá zábavka menom Dragon Jump. Vžijete sa do kože odvážneho rytiera, ktorý musí ochrániť svoje kráľovstvo pred náletmi nebezpečných drakov. Celý boj s drakmi je vyriešený jednoducho – ako rytier skáčete čo najvyššie a útočiť na nepriateľov môžete len v zvislom smete. To znamená, že draka zložíte buď keď doňho vrazíte zospodu svoju kopiju, alebo naňho vyskočíte z výšky. Tak čo, koľko drakov dokážete poraziť?
Dragon Jump
Stiahnuť z App Store zadarmo