5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (22. - 28.6.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (22. - 28.6.2015)

Tento týždeň sa s novými hrami pre iOS akoby roztrhlo vrece. Na App Store sa dostalo množstvo kvalitných hier a my sme dnes vybrali 5 najlepších. Takže, zoberte svoj iPad alebo iPhone do ruky a môžete začať hrať!


Tales from Deep Space

Tales from Deep Space je zábavná adventúra, ktorá sleduje príbeh E – nenápadného obchodníka na cestách. Čo však osud nechce, batožina sa mu stratí v tej najhoršej možnej dobe a on sa omylom zamieša do veľkého mimozemšťanského povstania, ktoré ohrozuje celú vesmírnu stanicu. Po boku robota menom CASI budete objavovať nové miesta a riešiť hromadu hádaniek. Hra dokonca ponúka možnosť hrať v kooperácií so svojim kamarátom. Celým príbehom vás budú sprevádzať vtipné hlášky hrdinov a nádherné grafické spracovanie.
Tales from Deep Space
Stiahnuť z App Store za 6.99$

Fairystone

Tento týždeň sa na App Store dostala aj očakávaná sandboxová novinka Fairystone. Táto hra, určená skôr pre mladších hráčov, pripomína známy Minecraft. Taktiež ide o rozsiahly svet vytvorený z množstva kociek, s ktorými môžete stavať vlastné stavby. Na rozdiel od neho tu však nenájdeme nijakých nebezpečných zombíkov a nejde tu ani o boj o prežitie. Fairystone kladie dôraz skôr na fantáziu a neobmedzené možnosti v stavaní. Vydarená farebná grafika a príjemná hudba sa pekne dopĺňajú a vytvárajú atmosféru v hre.
Fairystone
Stiahnuť z App Store za 2.99€

WonderCat Adventures

WonderCat Adventures by sa dala zaradiť do klasického žánru plošinoviek. Príbeh sa točí okolo rozkošnej zázračnej mačky, ktorá musí nájsť svojho strateného kamaráta a čo najskôr uniknúť z nebezpečných baní. Táto zábavná hra otestuje vaše reflexy a vytrvalosť. Budete bežať stále jedným smerom nebezpečnými chodbami a snažiť sa vyhýbať rôznym prekážkam, pričom hrdinku ovládate len jedným prstom. Dobrodružstvo môže začať!
WonderCat Adventures
Stiahnuť z App Store za $1.99

Siegefall

Ďalšia perfektná hra poteší všetkých fanúšikov stratégií. Vývojárske štúdio Gameloft, ktoré stojí za množstvom kvalitných hier, predstavilo novú hru pripomínajúcu známy Clash of Clans. Vašou úlohou bude ovládať vojsko, dobíjať nepriateľské pevnosti a obsadiť čo najväčšie územie. Samozrejme, svoje dobité územie budete musieť občas brániť. Okrem vojska máte k dispozícií napríklad aj katapulty a hlavného hrdinu, ktorý je extrémne silný a veľký. Zaujímavým prvkom hry sú aj karty, vďaka ktorým môžete využiť niekoľko rôznych bonusov a uľahčiť si hru napríklad zoslaním ničivej strely na hradby nepriateľa. Tak čo, koľko pevností dokážete obsadiť?
Siegefall
Stiahnuť z App Store zadarmo

SBK15

Na záver si predstavíme hru pre každého, kto miluje motorky. SBK je herná séria, v ktorej sa ponoríte do sveta rýchlych motoriek a šampionátov. S novou sezónou prišla aj nová časť a určite stojí za pozornosť. Ako pretekár na cestnej motorke budete jazdiť po okruhoch na motocykloch rôznych reálnych značiek a sily si môžete zmerať aj s niektorými legendárnymi jazdcami ako napríklad Sylvain Guintoli. Čaká na vás 13 unikátnych WSBK kôl, ktoré si môžete zahrať v štyroch herných módoch. Preteky môžu začať!
SBK15
Stiahnuť z App Store zadarmo