iOS

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (14.9. - 20.9.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (14.9. - 20.9.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


Auctioneer

Myslíte si, že by ste sa uživili v zamestnaní majiteľa aukčnej budovy? V postrehovej hre Auctioneer si to môžete vyskúšať! Ako dražiteľ rôznych predmetov bude vašou úlohou sledovať ponuky záujemcov a zakaždým vybrať tú najvyššiu, aby si vaša aukčná budova zarobila čo najviac. Časom si budete môcť dokupovať nové aukčné domy. Dražiť budete môcť vzácne obrazy, historické predmety, ale napríklad aj planéty vrátane našej Zeme. Staňte sa najlepším dražiteľom na svete!
Auctioneer
Stiahnuť z App Store zadarmo

Gravity Duck Islands

Myslím, že prvé dve slová z názvu tejto logickej plošinovky hovoria za všetko. Zhostíte sa role žltej kačičky, ktorá má zaujímavú schopnosť - dokáže zmeniť smer gravitácie. To znamená, že chvíľu môžete behať po zemi a jedným ťuknutím už leziete po strope. Čaká na vás cez 80 rôzne náročných levelov odohrávajich sa na štyroch unikátnych ostrovoch, pričom na každom má kačka inú super schopnosť. Tešiť sa môžete na super zábavu, skákanie, zbieranie predmetov a tiež hádanky, ktoré vám potrápia hlavu.
Gravity Duck Islands
Stiahnuť z App Store za 0,99$

Order and Chaos 2

Fanúšikovia MMORPG pravdepodobne poznajú titul Order and Chaos od Gameloftu. Tento týždeň sa na App Store objavila druhá časť tejto úspešnej hry s podtitulom Redemption. Dej sa odohráva 600 rokov pred udalosťami z prvého dielu. Vytvoríte si vlastného hrdinu a pripojíte sa k tisícom hráčov po celom svete. Autori si pre nás pripravili zaujímavý a živý svet, ktorý bude radosť objavovať. Čakajú na nás tisíce NPC, päť rôznych rás vrátane úplne novej rasy Kratanov, 5 rôznych tried postáv a samozrejme zaujímavé questy a epické PvP bitky. Veľké dobrodružstvo v úspešnej hre Order and Chaos môže opäť začať!
Order and Chaos 2
Stiahnuť z App Store zadarmo

Shop Heroes

V prostredí hier na hrdinov ešte zostaneme, aj keď sa na to pozrieme z trochu iného uhla. V hre Shop Heroes nebudete hrať za udatného hrdinu, ale za obyčajnú predavačku zbraní a nástrojov. Spočiatku malý obchodík, kam chodia obyvatelia dediny po nový tovar, môžete premeniť na veľký a svetoznámy sklad toho najlepšieho v širokom okolí. Zamestnávajte a zaučte remeselníkov, ktorí vám budú vyrábať zbrane presne na mieru! Zbierajte nové návody na výrobu predmetov, obchodujte s inými mestami a staňte sa najlepší!
Shop Heroes
Stiahnuť z App Store zadarmo

Cat-A-Pult

V zábavnej hre Cat-A-Pult si vyskúšate svoju presnosť. Do rúk sa vám dostane nekonečné množstvo malých mačiat, ktoré musíte vystrelením ukladať na seba. Ten, kto postaví najvyššiu vežu z mačiatok vyhráva! Dávajte si však pozor, aby vám vaša mňaukajúca veža nespadla! Hru Cat-A-Pult budete buď nenávidieť alebo milovať. Príjemná 8-bitová pixelová grafika pôsobí veľmi príjemne a milo, zato náročnosť hry je nastavená naozaj vysoko. Rozhodne by ste mali byť pripravení na množstvo neúspešných pokusov. Akú veľkú vežu dokážete postaviť?

Stiahnuť z App Store zadarmo

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read