5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (1. - 7.6.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (1. - 7.6.2015)

Tento týždeň bol, čo sa kvalitných hier týka, naozaj plodný. Bez ďalšieho zdržiavania si môžete pozrieť prehľad tých najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň. Takže, zoberte svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!

Robbery Bob 2: Double Trouble

Vlamač Bob sa opäť vracia v druhom pokračovaní obľúbenej hry Robbery Rob s podtitulom Double Trouble. Opäť sa ocitnete v koži smoliara Boba, ktorý sa vydal na šikmú plochu a zarába si vykrádaním domov. Kradnutie, aj keď nezákonné, je v hre Robbery Bob 2 skutočná zábava. Snažíte sa kráčať čo najtichšie, nebúchať dverami a dávať pozor na všadeprítomnú ochranku či majiteľov domu. Na druhej strane niekedy musíte hluk vyvolať, aby ste odvrátili pozornosť. Čakajú na vás aj rôzne pasce, cez ktoré musíte prekĺznuť a môžete sa tešiť na množstvo hlavolamov. Hra ponúka naozaj vydarenú grafiku, dokonale prepracované lokality a samozrejme špecifický humor.

Stiahnuť z App Store za 2,99$

Blades of Brim

Ďalšia hra, ktorá vyšla tento týždeň a dostala sa do TOP 5 je Blades of Brim. Autormi sú tvorcovia známej hry Subway Surfers a na hre to je poznať. Ak ste si obľúbili malého sprejera, ktorý utekal pred tučným policajtom pomedzi vlaky, aj Blades of Brim vás bude baviť. Takisto je to jeden nekonečný beh a vašim cieľom je dosiahnuť čo najlepšie skóre. V Blades of Brim hráte za udatného rytiera, ktorý si razí cestu vpred cez rôzne príšery a popri tom zbiera mince. Hra má kopu možností a priam kypí akciou.
Blades of Brim
Stiahnuť z App Store zadarmo

Dead Among Us

Zombie tématika sa v posledných rokoch rozmohla až šialene a dnes vychádza jedna hra s živými mŕtvolami za druhou. Jedna z nich sa objavila na App Store aj tento týždeň. Ide o akčnú strieľačku z prvej osoby menom Dead Among Us. Ako profesionálny lukostrelec sa ocitnete vo svete nakazenom vírusom a spolu s niekoľkými vedcami máte za úlohu zachrániť ľudstvo. So svojim lukom budete plniť rôzne misie a postupovať príbehom. Čaká na vás príjemná 3D grafika a zaujímavé lokality. Autori sľubujú viac ako 95 questov, takže sa nemusíte báť, že v hre nebude čo robiť. Pokiaľ vás ešte všetky tie zombie hry neomrzeli, Dead Among Us rozhodne odporúčame.
Dead Among Us
Stiahnuť z App Store zadarmo

Fallman

Povedzme si otvorene, kto nemiluje trampolíny? Minimálne ako deti sme si na nich užili kopec srandy. Niektorým to však vydržalo a venujú sa tomu profesionálne aj v dospelosti. V hre Fallman budete hrať práve za takéhoto skokana. Vo výskoku budete pomocou dvoch prstov robiť najrôznejšie triky a následne ich kombinovať. Možno budete prekvapení, čo všetko atlét na obrazovke dokáže. Samozrejme, budete sa prekonávať a snažiť sa o čo najlepšie skóre. Pritom si však musíte dávať pozor, aby ste zakaždým dopadli na rovné nohy.
Fallman
Stiahnuť z App Store za 1,99$

Move the Walls

Na záver si predstavíme jednoduchú ale zábavnú arkádu menom Move the Walls. Po spustení hry uvidíte šípku, ktorá po rúrke putuje smerom nahor. Na rozdiel od väčšiny iných hier, tu budete ovládať prekážky a presúvať ich tak, aby do nich šípka nenarazila. Popri zdolávaní najlepšieho skóre musíte zbierať mince, za ktoré si môžete odomknúť nové motívy hry. Budete tak hrať za balónik putujúci k oblakom, za bobra, ktorého unáša voda, ale aj auto uháňajúce po ceste.
Move the Walls
Stiahnuť z App Store zadarmo