hry

5 najlepších hier za posledné dva týždne - Seriál 1.časť

· 3 min read
5 najlepších hier za posledné dva týždne - Seriál 1.časť

5 najlepších hier za posledné dva týždne (13. – 26. apríla)
Prinášame vám prehľad najlepších hier, ktoré vyšli za posledné dva týždne. V nasledujúcom článku nájdete 5 zaujímavých herných titulov - stačí si vybrať.

Burn It Down

Hra Burn It Down od výrobcu Tapinator je pekne spracovaná plošinovka. Hneď na prvý pohľad zaujme vydarenou pixelovou grafikou, ktorá príjemne dotvára temnú atmosféru hry. Dostanete sa do kože hlavného hrdinu, ktorý hľadá stratenú lásku v nebezpečnom sídle. Na ceste za nájdením svojej milovanej sa musíte vyhýbať rôznym nebezpečenstvám a riešiť rozličné úlohy.
Hru robí odlišnou viacero vecí. V prvom rade je to fakt, že hráč ju musí prejsť do jednej hodiny. Okrem toho má špecifické ovládanie. Namiesto vyhradených tlačidiel na skoky máte možnosť preskakovať prekážky len vtedy, keď máte dostatočný rozbeh. Hra navyše obsahuje vskutku podarený dabing.

The Ghost Logo

Stiahnuť hru z App Store zadarmo

Pinball Sniper

Pinball Sniper je ďalšou podarenou hrou, ktorá vyšla za posledné dva týždne. Celá hra je postavená na princípe známej hry Pinball, čo vyplýva už z názvu. Vašou úlohou je udržať guľôčku, ktorá spadne na hraciu plochu čo najdlhšie v hre za pomoci dvoch plošín. Počas toho budete zbierať diamanty, ktoré sa náhodne generujú na obrazovke.
Ide o hru postavenú na veľmi jednoduchom princípe, avšak hranie je zábavné a len tak neomrzí. Určite odporúčame!

The Ghost Logo

Stiahnuť hru z App Store zadarmo

Lost Within

Vynikajúca hororová hra od tvorcov známej strieľačky Prey pre PC a Xbox 360 nesie titul Lost Within. Hlavný hrdina sa ocitá v starom, opustenom ústave pre psychicky chorých, v ktorom sa okrem iných obyvateľov nachádza aj nebezpečný sériový vrah. Vašim cieľom je odhaliť tajomstvá tohto ústavu a po tom, čo sa vám to podarí, ho čo najskôr opustiť.

Lost Within má v sebe prvky survival hier ako napríklad craftenie vlastných zbraní z predmetov nájdených v liečebni, s ktorými budete musieť prežiť. Môžete si vybrať, akým štýlom budete hru hrať. Buď sa budete vrhať na hordy nepriateľov tvárou v tvár alebo radšej zvolíte tichý stealth postup.

The Ghost Logo

Stiahnuť hru z App Store 6,99 dolárov

Tadpole Tap

V hre Tadpole Tap sa ocitáte v koži malej nevinnej žubrienky, ktorá vyskočila z vody, aby ušla pred nenažranými piraňami. Vašou úlohou je zachytávať sa jazykom kvetov a šplhať stále vyššie a vyššie. Popri tom môžete cestou zbierať muchy a iných chrobákov, no nesmiete sa dotknúť akýchsi elektrických guličiek. Musíte však byť rýchly, hladina vody z nejakého dôvodu stúpa a v nej vás už čakajú hladné pirane. V skratke povedané – žubrienka šplhá jazykom po kvetoch, aby ušla vode.
Napriek tomu, ako absurdne znie popis tejto hry, je táto oddychovka celkom zábavná a behom chvíle si našla mnoho fanúšikov. Vyskúšajte ju aj vy, možno sa vám zapáči.

The Ghost Logo

Stiahnuť hru z App Store zadarmo

Bouncy Bits

Na záver vám predstavíme hru Bouncy Bits. Hra s veselou grafikou a príjemnou hudbou, pri ktorej ale prídete o nervy! Určite si pamätáte na hru Flappy Bird, ktorá rozpútala veľkú mániu a behom pár dní ju mal vo svojom mobile každý. Bola známa tým, že bola nesmierne náročná. Bouncy Bits je niečo podobné.
Samotní vývojári píšu, že ide o jednu z najťažších hier vo vesmíre. Možno majú pravdu. Ako kocka musíte preskákať svetom čo najďalej. Zbierate pri tom mince, za ktoré odomykáte ďalšie charaktery. Ovládanie je však trochu nezvyčajné. Kocka, za ktorú hráme totižto neustále skáče a my rozhodujeme, kedy dopadne na zem. Nezdá sa to, ale hra je naozaj náročná. Želáme vám pevné nervy!

The Ghost Logo

Stiahnuť hru z App Store zadarmo