5 najlepších hier na iOS za posledný týždeň (4. - 10. 5. 2015)

5 najlepších hier na iOS za posledný týždeň (4. - 10. 5. 2015)

Prinášame vám 5 najlepších hier, ktoré vyšli za posledný týždeň na iOS zariadenia. Takže zoberte svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!

Goat Simulator GoatZ
Tohto týždňové novinky pre iOS začneme hneď zostra. 7. mája vyšlo oficiálne rozšírenie obľúbenej hry Goat Simulator, ktorá si získala fanúšikov vďaka svojej nezmyselnosti. Veď kto by nechcel aspoň chvíľu ovládať šialenú kozu veselo skákajúcu po svete, ktorá ničí všetko navôkol? V rozšírení GoatZ sa ocitnete v post apokalyptickom svete plnom zombíkov a hrať budete, ako inak, za kozu. Hra nám ponúkne „realistický“ survival mód, ktorý vydarene paroduje známu hru Day Z a mnoho z jej mechanizmov si prepožičiava.
Goat Simulator GoatZ
Kúpiť hru za 4,99$

Into The Circle
Into The Circle je hra, ktorá si vás získa svojou jednoduchosťou. Aplikácia má rovnaký princíp ako šport Curling, ktorý nie je na Slovensku až tak známy. Potiahnutím prsta musíte odhadnúť správny smer a rýchlosť guličky tak, aby ste ju trafili presne do kruhu a následne tam zostala. Takto postupujete stále vyššie a vyššie a snažíte sa získať čo najviac bodov.
Into the Circle
Stiahnuť hru zadarmo

Cooped Up
Ďalšou novinkou tohto týždňa je jednoduchá arkádová hra s názvom Cooked Up. Ako malé vtáča budete skákať z lana na lano vyššie a vyššie. Pri svojom putovaní si však musíte dávať pozor na ostatné škaredé vtáky, ktoré vám chcú vo vašom postupe hore zabrániť. Popritom máte možnosť zbierať rôzny hmyz a dosahovať čo najlepšie skóre.
Cooped Up
Stiahnuť hru zadarmo

Grim Fandango Remastered
V poslednom čase sa s novými verziami starých a obľúbených hier roztrhlo vrece. Svojou troškou sa rozhodli prispieť aj tvorcovia jednej z najlepších adventúr svojej doby (1998) Grim Fandango a priniesli nám túto starú klasiku na iOS a Android zariadenia. Nová verzia obsahuje vylepšené textúry, dynamické svetlo a nanovo nahratý soundtrack. Čo sa ale hrateľnosti týka, tvorcovia nechali všetko po starom. V prípade, že ste fanúšik tejto skvelej adventúry, rozhodne by vám ani najnovšia verzia nemala uniknúť.
Grim Fandango Remastered
Kúpiť hru za 9,99$

Catch the Rabbit
Poslednou hrou, ktorú si predstavíme, je jednoduchá zábavka Catch the Rabbit. Vašou úlohou je dobehnúť zlomyseľného zajaca, ktorý vám ukradol zlaté ovocie. To však nie je také jednoduché. Budete skákať z plošiny na plošinu, pričom každý jeden skok budete musieť dobre odhadnúť tak, aby ste nespadli do priepasti. Spočiatku hráte za veveričku, no postupným zbieraním zlatého ovocia si môžete odomknúť ďalšie a ďalšie zvieratká.
Catch the Rabbit
Stiahnuť hru zadarmo