5 instagramových tipov a trikov

· 2 min read
5 instagramových tipov a trikov

Všetci si radi všetko uľahčujeme, preto by vás týchto pár instagramových tipov a trikov mohlo zaujať. Niektoré z nich isto poznáte.

Nestrácajte ani chvíľu hľadaním novej fotografie

Zdroj: thinkapple.sk

Čas sú peniaze, aspoň sa to tak hovorí, a tak nebudem strácať čas scrollovaním všetkých tých selfíčok, keď chcem hodiť na Instagram, čo dnes raňajkujem. Proste iba stlačím ten fotoaparát, čo je v strede, a podržím ho. Výsledok: načítanie najnovšie urobených fotiek.

Na počte followerov záleží

Zdroj: thinkapple.com

Samozrejme, nie všetkým na tom záleží, ale niektorých možno poteší drobný trik. Takže, vyhľadáte si účet Popugram, začnite sledovať všetky sledované účty (je ich 143) a počkajte, kým počet vašich sledovateľov narastie. Po chvíli môžete všetkých prestať sledovať a opakovať to znova. Avšak nebudú to tisíce sledovateľov, to zase nečakajte.

Prečo ma na tej fotke označuješ?!

Áno, všetci to poznáme. Fotky, na ktorých nás označujú kamaráti, väčšinou nebývajú podľa našich predstáv. Lenže keď vás už niekto označí, tiahne sa to s vami na vašom účte. Ale tomu sa dá zabrániť:

  1. Na svojom profile kliknite na ikonku "fotky, na ktorých ste".
  2. Vyberte fotku, na ktorej nechcete byť označení.
  3. V pravom hornom rohu kliknite na "..." ikonu.
  4. Vyberte si možnosti fotografie (Photo Options).
  5. Zvoľte skryť z môjho profilu (Hide from My Profile).

Zdroj: idownloadblog.com

Alebo ak chcete predchádzať podobným "trapasom", môžete kontrolovať všetky fotky, na ktorých vás ostatní označujú. Znova si otvoríte fotky, na ktorých ste, kliknete na "..." ikonu, zvolíte si možnosti a odkliknete Pridať manuálne.

Používajte filtre aj bez uverejnenia fotky

Ak máte nejaký obľúbený filter na Instagrame a chcete ho použiť, no nechcete následne fotku uverejniť, toto je trik pre vás! Vyberte si fotku, ktorú chcete upraviť, a použite zvolený filter. Potom prejdite do letového režimu, čo spôsobí, že sa váš telefón odpojí od internetu. Ďalej pokračujte, ako keby ste fotku uverejňovali. Fotka sa síce nezverejní kvôli pripojeniu na internet, ale automaticky bude uložená v galérii.

Upozornenia o špeciálnych užívateľoch

Spomedzi tých tristo účtov, ktoré sledujete, chcete o niektorých vedieť viac ako o iných. Zapnite si upozornenia tak, aby vás informovali, keď pridá niečo nové. Nastavíte to tak, že nájdete fotku užívateľa, ktorého chcete intenzívne sledovať, kliknite na "..." ikonu a vyberte možnosť zapnutie upozornení.

Zdroj: idownloadblog.com
Zdroj titulnej foto: socialmediatoday.com