4 dôvody prečo MacBook v start-upoch často používajú

4 dôvody prečo MacBook v start-upoch často používajú

Start-upy sú akýmsi trendom dnešnej doby. Všimli ste si však, že veľa z ich CEOs alebo členov vlastní MacBook? A prečo je tomu tak?


Zastaralý názor: „Mac sa mi neoplatí, veď nerobím s grafickým dizajnom alebo hudbou“, počuť čoraz menej... ale stále. V skutočnosti je však dôvodov viac.


Zdroj: sixcolors.com


1.Skúsenosť užívateľa
Ovládanie, synchronizácia s inými zariadeniami alebo intuitívnosť. To sú niektoré z prvkov, ktoré majiteľovi MacBooku zaručia ten pravý zážitok. Väčšina ľudí si pochvaľuje samotnú jednoduchosť ovládania.


2.Spoľahlivosť
Systém je stabilnejší, či už hovoríme o menšom počte nerozlúštiteľných „errorov“ alebo o odolnosti voči spyware a vírusom.


3.Technická podpora a servis
Promptné reakcie na problémy, reklamácie. Samozrejme, že produkty nie sú bezchybné, ale keď sa objaví problém, vyrieši sa hladko.


4.Ak teda robíte s grafikou...
Aj niektoré z vyššie uvedených dôvodov, tento bod viac-menej vysvetľujú. Pravdou je, že MacBook je a pravdepodobne aj bude obľúbencom ak potrebujete pracovať s Adobe Illustrator alebo Adobe Photoshop.


A taký menší dodatok. Istým spôsobom MacBook zaručí aj istý status popri konkurentoch, kolegoch alebo budúcich investoroch.


Zdroj titulnej foto: startup-buzz.com
Zdroj: thinkapple.sk