Razer Valerie: 3 obrazovky 1 notebook

· 1 min read
Razer Valerie: 3 obrazovky 1 notebook

*Spoločnosť Razer je veľmi dobre známa pre jej vysokokvalitné a prepychové herné vybavenie ako sú myši, klávesnice, podložky a slúchadlá. Popri výrobe herného vybavenia sa Razer začal zaoberať aj hernými High-End notebookmi, kde sa za pomerne krátky čas vyšplhal na špičku.


Zdroj: razerzone.com

Notebooky spoločnosti Razer ako napríklad Blade Pro a Blade Steahlt sú tenké, prenosné herné laptopy, vystihujú produktový rad notebookov Razeru. Prototyp Projekt Valerie sa líši od klasického produkového radu spoločnosti Razer, to znamená, že naproti ostatným razer laptopom je väčší a hrubší. Za svoju hrúbku vdačí 17 palcovému displeju, ktorý sa v nom nenachádza raz ale rovno 3 krát.


Spoločnosť Razer tvrdí, že to je prvý notebook vybavený troma displejmi súčasne. Čo je v skutočnosti pravda, pretože nikto ešte neprišiel s týmto nápadom zakomponovania 3 displejov do jedného prenosného zariadenia.
![Zdroj: cnet.com](/content/images/2017/02/razer-project-valerie-ces2017-03.jpg) Po otvorení hlavnej obrazovky sa 2 vedľajšie otvoria následne pomocou automatického rozkladacieho mechanizmu.
Displeje otvorené mechanizmom už nepotrebujú dalšie upravovanie polohy.
![Zdroj: imgur.com](/content/images/2017/02/jeu2Usq.jpg) Laptop by mal dostať najnovšiu Nvidiu GeForce GTX 1080, čo je momentálne najvýkonnejšia grafická karta dostupná pre notebooky.
Taktiež s touto garfickou kartou využíva aj Nvidia G-sync technology.
![Zdroj: razerzone.com](/content/images/2017/02/b01b720acaddc773389b3fca43d61309-projvalerie-gallery-1500x1000_4.png) Tento notebook ešte nieje dostupný ku kúpe a je to len projekt a práve preto ešte niesu známe všetky konečné hardvérové špecifikácie.

Related Articles