3,5 mm jack končí: Prvé video slúchadiel EarPods s Lightning konektorom!

· 1 min read
3,5 mm jack končí: Prvé video slúchadiel EarPods s Lightning konektorom!

Čínski výrobcovia sú spoľahliví. Ich pracovníci však menej, a to nás teší. :-) Neznámy pracovník v neznámej dodávateľskej firme nahral a zavesil na Youtube krátke video, kde ukazuje nové slúchadlá EarPods. Nie s 3,5 mm konektorom jack, ako to bolo doteraz, ale presne podľa dohadov, ktoré sa stávajú skutočnosťou. Z nového iPhonu teda zmizne konektor jack. A pripojenie slúchadiel bude prostredníctvom Lightning konektora.


Video je hitom a od piatku má na Youtube desiatky tisíc zhliadnutí. Vidíte tam chlapíka, ako zapája nové slúchadlá do iPhonu, prehráva hudbu a skúša diaľkové tlačidlá ako play/pause a nastavenie hlasitosti.

Je tu avšak potrebná jedna nesporná kritika. Na videu nie je jasné, či skutočne ide o nové slúchadlá EarPods pre iPhone, pretože nevidno žiadne označenie. Avšak podľa doterajších únikov z rôznych zdrojov sa očakáva nový iPhone bez klasického 3,5 mm konektora jack. Na skutočnosť si budeme musieť počkať do dátumu vydania alebo do spustenia predobjednávok.


Zdroj titulnej foto: [ytimg.com](https://i.ytimg.com/vi/HvvO1uTiBVs/maxresdefault.jpg) **Zdroj: [appleinsider.com](http://appleinsider.com/articles/16/07/29/first-video-of-supposed-lightning-earpods-hits-the-web)**