26.6. sa začnú predávať Apple Watch v 7 ďalších krajinách

· 1 min read
26.6. sa začnú predávať Apple Watch v 7 ďalších krajinách

Španielsko, Taliansko, Mexiko, Singapur, Švajčiarsko, Južná Kórea a Taiwan. 7 ďalších krajín, v ktorých si budú môcť fanúšikovia Apple zakúpiť svoje Apple Watch. Hodinky budú k predaji cez Apple Store, Apple Online Store a cez vybraných autorizovaných resselerov.

Najnovší produkt tejto kalifornskej spoločnosti sa od jeho vydania dal objednať výhradne cez internetovú objednávku. V rovnakom dátume, v akom Apple spustí predaj hodiniek v spomínaných krajinách, spoločnosť plánuje začať predaj vybraných modelov Apple Watch priamo v Apple Store bez potrebnej online predobjednávky. Priamy predaj hodiniek zasiahne pravdepodobne USA a ostatné krajiny, v ktorých bola spustené prvá vlna predaja.

“Reakcia zákazníkov na Apple Watch prevýšila vo všetkých smeroch naše očakávania a sme nesmierne nadšení pre to, aby sme ich priniesli pre zákazníkov po celom svete” povedal Jeff Williams. ”Čo sa týka doposiaľ nevybavených objednávok, taktiež sme urobili veľký krok dopredu a preto ďakujeme našim zákazníkom za ich trpezlivosť. Všetky májové objednávky, s výnimkou Apple Watch 42 mm Space Black Stainless Steel s náramkom Space Black Link, budú doručené do dvoch týždňov. V tejto dobe taktiež plánujeme spustiť predaj hodiniek cez Apple Retail Store.”

Vybrané modely Apple Watch budú taktiež dostupné v Miláne na 10 Corso Como, BOONTHESHOP Cheongdam v Soule a Malmaison by The Hour Glass v Singapure. Práve predajom v týchto obchodoch je vidieť, že Apple považuje svoje hodinky aj za módny doplnok, keďže sa jedná o luxusné módne butiky.

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read