100 noviniek v iOS 11 beta 3

· 1 min read
100 noviniek v iOS 11 beta 3

Ako už iste všetci vieme, spoločnosť Apple predstavila tretiu beta verziu operačného systému iOS 11. Vývojári sa samozrejme hneď pustili, do jej podrobného skúmania. Počas ich pozorného skúmania, objavili obrovské množstvá noviniek, drobných, ktoré táto beta verzia prináša.


Operačný systém iOS 11 priniesol veľké množstvo užitočných noviniek, menších zmien, ktoré nám opäť trošku zmenia systém používania našich iPhonov či iPadov. Samozrejmosťou sú aj funkcie, na ktoré sme sa všetci veľmi tešili a ktoré sú pre nás milým prekvapením. Ako už iste všetci vieme, iOS 11 sa momentálne skúma a testuje v tak zvaných beta verziách. Momentálne poznáme 3. beta verziu a tá nám priniesla hneď niekoľko praktických noviniek a maličkých zmien. V tomto videu je podrobne povedané a hneď aj ukázané, v čom všetkom sa nový operačný systém zmenil. Tak nenechajte si ho ujsť.


Zdroj titulnej foto: [9to5mac.files.wordpress.com](https://9to5mac.files.wordpress.com/2017/06/ios-111.jpg?quality=82&strip=all&w=1600) **Zdroj: [thinkapple.sk]()**