Únik časti balenia iPhonu 8 nám odhaľuje jeho dizajn

Únik časti balenia iPhonu 8 nám odhaľuje jeho dizajn

Predstavenie iPhone 8 sa pomaly, ale isto už blíži. Už zhruba o 6 týždňov by mala firma Apple na konferencií WWDC predstaviť nové modely. Malo by ísť o 2 vylepšené iPhony 7 a jednu revolučnú vlajkovú loď. Testovacia výroba je v plnom prúde. Väčšina komponentov sa taktiež vyrába, avšak masovo.

Dennodenne prichádzajú nové a nové "leaky" o nových mašinkách, dátume predstavení, ich funkcií a ktovie čo ešte. Nedávno sme vás oboznámili s predpokladanou cenou a dátumom predstavenia. Viac v článku:

iPhone 8 definitívne na trhu už v septembri. Cena však príliš nepoteší

Taktiež sme vám predstavili článok, ktorý obsahoval video, ktoré odhalilo ako by mal vyzerať iPhone 8. Viac sa dozviete v článku:

Ako bude vyzerať nový iPhone 8

Ako sa hovorí, do tretice všetko dobré. Tento krát unikla fotografia balenia nového iPhonu, na ktorom môžeme vidieť jeho dizajn.

9to5mac.com

Tento "leak" potvrdzuje článok, respektíve video o dizajne iPhonu 8 v plnom rozsahu iPhone 8. Pomer strán obrazovky vyzerá byť 18: 9, tlačidlo Power Button je väčšie, Touch ID tam znázornené nie je, pravdepodobne je zapracované v displeji. Taktiež na vrchu si môžete všimnúť senzory, pričom po bokoch je displej, kde budeme môcť vidieť hodinky, stav batérie, či iné ikonky, na ktoré sme zvyknutí.


Zdroj titulnej foto: [9to5mac.com](https://9to5mac.com/2017/06/28/what-ios-11-tells-us-about-the-iphone-8/) **Zdroj: [9to5mac.com](https://9to5mac.com/2017/07/28/alleged-iphone-8-screen-packaging-leak/)**