S Cybertool premeníš akékoľvek hodinky na inteligentné

· 1 min read
S Cybertool premeníš akékoľvek hodinky na inteligentné

Výrobcovia klasických náramkových hodiniek začínajú mať problémy. Inteligentné zariadenia im ukrajujú stále viac z predajov. Aj to je dôvod, prečo sa švajčiarsky výrobca hodiniek Victorinox rozhodol spojiť s firmou Acer a priniesť na trh niečo celkom nové - zariadenie, ktoré premení akékoľvek hodinky na inteligentné. Predstavujeme ti Cybertool.

Na prvý pohľad znie všetko perfektne. Pokiaľ máš doma drahé švajčiarske hodinky, ktoré by si nerád opustil, no zároveň ťa lákajú funkcie inteligentných hodiniek, Cybertool pôsobí ako ideálne riešenie. Bohužiaľ, len na prvý (a veľmi zahmlený) pohľad.

Cybertool je totiž akási veľká schránka, ktorú jednoducho nasadíš na svoje náramkové hodinky. Na vrchnej strane obsahuje displej ukazujúci základné informácie, ktoré zvládajú všetky inteligentné hodinky - prichádzajúce SMS správy, hovory, počet krokov, spálených kalórií a pár ďalších. Nič prevratné sa teda nekoná.

pcadvisor.uk

Najväčší problém je v samotnom dizajne. Vďaka tejto novinke dokážeš zmeniť svoje štýlové a pekné hodinky na akúsi škaredú opachu na ruke. Adaptér je nielen príliš veľký, ale kvôli plastovému prevedeniu pôsobí veľmi lacno. Nikoho neohúri ani cena, ktorá sa v prepočte pohybuje približne pri sume 200 eur.

Cybertool je možno zaujímavý nápad, avšak autori ho nedotiahli celkom do konca. Pokiaľ by si dali výrobcovia viac záležať, možno by boli ďalšie generácie pre záujemcov príťažlivejšie. Každopádne uvidíme, ako sa tejto novinke bude dariť.

gsmarena.com

Zdroj titulnej foto: Pocket-lint.com
Zdroj: TechCrunch.com