Súhrn noviniek vo watchOS 4

Adam Králik

Ako aj pri ostatných aktualizovaných operačných systémov od Applu, vám nakoniec prinášame súhrn noviniek o operačnom systéme pre Apple Watch.

watchOS 4 obsahuje tri nové vzhľady (watchface). Po novom si môžete nastaviť ako vzhľad Siri, ciferník s kaleidoskopom alebo s Disney postavičkami z Toy Story.

macrumors.com

Siri watchface poskytuje používateľovi individuálne informácie, ktoré práve potrebuje.

Ďalej je v ponuke prispôsobiteľný kaleidoskop, ktorý sa pomaly posúva k zápästiu. Nové Disney postavičky z Toy Story sú Woody, Buzz Rakeťák a Jessie.

macrumors.com

Aplikácia Workout obsahuje novú funkciu GymKit, ktorá umožňuje Apple Watch pripojenie k vybaveniu v posilovni pre využívanie údajov. Aplikácia má taktiež novú funkciu tréningu s vysokou intenzitou, a nové funkcie pre tréning v bazéne. WatchOS 4 je tiež schopný bezproblémovo prepínať medzi rôznymi typmi cvičenia a kombinovať viacero tréningov.

Aktualizovaná bola taktiež aplikácia Aktivita, ktorá je teraz schopná poskytnúť inteligentný coaching, povzbudenie a inšpiráciu pre používateľa pridávaním mesačných výziev.

Aplikácia Hudba v Apple Watch dostala nový dizajn, ktorý spolupracuje s mixom novej hudby, obľúbeným mixom a najviac počúvanými piesňami v Apple Music, čo uľahčuje vyhľadávanie hudby priamo na hodinkách.

WatchOS 4 je k dispozícii iba pre vývojárov, a pred jesenným verejným vydaním bude niekoľko mesiacov testovaný. Aktualizácia bude bezplatná pre všetky modely Apple Watch.

Zdroj titulnej foto: alza.cz
Zdroj: macrumors.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre