Predĺžená lehota zakúpenia AppleCare+

Andrej Gažík

Ak si si doprial iPhone v období posledných 12 mesiacov ale nezakúpil si si AppleCare+ do 60 dní, nemusíš smútiť.

Spoločnosť Apple sa rozhodla predĺžiť dobu, počas ktorej je kupujúcim umožnené zadovážiť si AppleCare+. Naproti predošlým 60 dňom je to obrovský časový interval.


Zmena v obchodnej stratégii Applu taktiež zahŕňa aj produkty ako Apple TV a rovnako aj seriu Macov. Avšak zmeny sa ešte neukázali na stránke AppleCare+, no táto novinka bola potvrdená z vnútra spoločnosti Apple pre magazín MacRumors. Keďže sa táto novinka vzťahuje len na iPhone, Apple TV a Mac, ostatné produkty, ako iPad alebo AppleWatch zostávajú nepozmenené a AppleCare+ sa dá kúpiť len 60 dní od ich kúpy.
Zdroj: macrumors.com Čo je AppleCare?
AppleCare+ predlžuje záruku na zariadeniach z jedného roku na dvojnásobok. Cena za novšie modely iPhonov je $129 USD, zatiaľ čo na takom iPhone SE je o 30 dolárov menšia, teda $99 USD. Zákazníkom, ktorým táto záruka platí je umožnené vykrytie dvoch škôd a to je výmena rozbitého displeju za $29 USD a výmena celého zariadenia len za $99 USD.

Zdroj: imore.com

Mať predĺženú záruku je v celku dobrá vec, pretože nikdy nevieš kedy sa ti s tvojim zariadením niečo stane (tvojou vinou) resp. spadne ti a podobné.
Pokiaľ chceš AppleCare+ na tvoj iPhone je ten pravý čas skočiť do Apple Store a jednoducho o záruku požiadať.


Zdroj titulnej foto thinkapple.sk
Zdroj macrumors.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre