Predaje iPhone 8 by mali byť najvyššie v histórii

Marián Novikmec

Apple by mal zahájiť výrobu iPhone 8 omnoho skôr ako sa očakávalo. V júni by mala výroba už bežať v plnom prúde a pripravených by malo byť až 45-48 miliónov vyrobených iPhonov.

Dôvodom majú byť radikálne zmeny, ktoré iPhone 8 prinesie. Okrem odstránenia Home Button a väčšieho displeja bez rámikov by sme sa mali dočkať napríklad aj bezdrôtového nabíjania ktoré žiaden iný telefón neponúka. Nový trhák z Curpertina by mal tiež ponúknuť pokročilé biometrické funkcie, funkciu rozpoznávania tvári a nový Taptic Engine Samozrejmosťou je tiež vyšší výkon, ktorý by mal zabezpečiť nový A11 procesor.

Skorým zahájením výroby Apple aspoň čiastočne predíde problémom s dostupnosťou nového modelu, ktoré sa objavujú každý rok po predstavení nového modelu. Informovala spoločnosť BlueFin.

zdroj: macrumors.com

Najzaujímavejšie body. ktoré sme odhalili naznačujú, že Apple by mal spustiť výrobu iPhone 8 skôr, ako je jeho historická norma. Nemáme však aj napriek tomu žiadne informácie, že sa chystajú zmeny ohľadom dátumu vydania iPhone 8. Isté zdroje hovoria o nárastu výroby v júni o 300%, čo by znamenalo, že sa aktuálne čísla pohybujúce na 9 miliónoch kusov zdvihli na 45-48 miliónov kusov. Pritom by sa jednalo o nárast výroby iPhone 8 a pokles výroby predchádzajúcich modelov.

Uvidíme ako sa cela situácia vyvinie. Budeme ju pozorne sledovať a o akýchkoľvek novinkách vás budeme informovať.


Zdroj titulnej foto: phonearena.com
zdroj: macrumors.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre