Pokračovanie študentských zliav Applu

Andrej Gažík

Nedávno spoločnosť Apple opätovne spustila každoročnú akciu v Novom Zélande a Austrálii ponúkajúc študentom a zamestnancom vo vzdelávacom systéme rôzne zľavy.

Zdroj: wp.com

Apple vždy vedel ako svoje produkty úspešne reklamovať a ponúkať výhodné ponuky, ktoré zaujmú takmer každého fanúšika značky Apple.
Ponuka "Back to Uni" je aktívna v Novom Zélande a Austrálii, uvádza, že pri kúpe jedného z nasledujúcich zariadení: iMac, Mac Pro, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air a zariadení postavaných na zákazku dostanete darčekovú poukážku do App Store v hodnote $100 Austrálskych dolárov alebo $105 Novozélandských dolárov ( cena poukážky záleží od krajiny, v ktorej je dané zariadenie kúpené). Podobné akcie sú dostupné aj v Japonsku.


Ďalšia ponuka, ktorá je zameraná na rovnakú sféru ľudí ako tá prvá t.j. študenti a zamestnanci vo vzdelávacom systéme naskytne možnosť získať poukážku v hodnote $70 A alebo $75 NZ pri kúpe ľubovoľného nového modelu iPadu Pro.

Zdroj: techpp.com

Takáto akcia je platná bohužiaľ len na území Nového Zélandu a Austrálie. Začína sa 7. Februára a koniec tejto ponuky je stanovený na 17. Marca 2017
u autorizovaných predajcov alebo na stránke obchodu Apple v spomínaných krajinách.
Záujemcovia sa môžu bližšie informovať o týchto ponukách na čísle 133-622 pre Austráliu a 0800-692-7753 pre Nový Zéland.


Ponuka je kombinovateľná aj s ostatnými "Back to School" zľavami spoločnosti Apple, o ktorých už bolo písané v našom článku.


Zdroj titulej foto: macpricesaustralia.com.au
Zdroj: macrumors.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre