Toto vodotesné púzdro premení váš iPhone na výkonnú podvodnú kameru!

Janka Hušvétyová

Ochranných púzdier pre iPhone je čoraz viac a to v rôznych tvaroch a veľkostiach. Čo platí aj pre LenzO. Je to masívny iPhone kryt, ktorý zmení Apple smartphone na podvodnú kameru.


Zdroj: kickstarter.com

LenzO úplne obaľuje iPhone 7 alebo 7 Plus a je vodotesný až do hĺbky 100 metrov. Obrovská šošovka ktorá sa nachádza na kamere iPhonu, slúži na lepšie zábery s automatickou korekciou. Z hľadiska ovládania, púzdro má drobné dotykové dosky spojené s pántami, ktoré umožňujú mať plnú kontrolu nad obrazovou, pri zachovaní nepremokavej vlastnosti.
Zdroj: kickstarter.com LenzO je vytvorený od Valstech, ktorý už predstavili verziu pre iPhone 6 a 6 S, a teraz pracujú na verzií pre iPhone 7. Púzdro síce je veľké, ale na počet funkcií zabalených do neho, je to vlastne celkom pôsobivý doplnok.Danému produktu bola vyčíslená cena na 229$ za verziu iPhone 7, a pre iPhone 7 Plus až do 450$. Ak sa pohybujete na trhu s podvodnými kamerami a už vlastníte iPhone, kúpa púzdra bude pravdepodobne oveľa lacnejšia možnosť ako zakúpenie samostatného zariadenie na podvodné fotky.


Zdroj titulnej foto: www.krowdster.co
Zdroj: bgr.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre