5 nových Samsung S8 vlastností ktoré na iPhone nenájdete!

Janka Hušvétyová

V roku 2017, Samsung uvoľní dva rôzne modely Galaxy S8 telefónu už počas prvej polovice roka. Potom príde september, Apple odhalí svoj nový iPhone 8 a okrem toho aj iPhone 7s a 7s Plus. Žiadne z týchto zariadení nieje ešte oficiálne, no my už poznáme pár kľúčových detailov všetkých mobilov. V tomto príspevku sa ideme pozrieť na päť zaujímavých funkcií, ktoré bude mať Samsung Galaxy S8, ktoré ale budú chýbať iPhonu 8.

Skener dúhovky
Väčšia bezpečnosť je vždy dobrá vec, a Samsung predstavil veľmi šikovnú novú funkciu zabezpečenia. Pomocou špeciálneho skenera dúhovky, si môžu používatelia Notu 7 odomknúť mobil a tajné zložky pomocou oskenovania dúhovky. Tento skener môže čoskoro byť integrovaný do funkcií na telefóny Samsung, ako je napríklad overovanie mobilných platieb. Ak sú posledné správy správne, tak presne takýto skener by Galaxy S8 a "Galaxy S8 Plus" mali obsahovať.


Zdroj: news.highonandroid.com

Stolný mód
Táto nová funkcia je potenciálny menič-hry pre nadchádzajúce nové telefóny Samsung Galaxy S8. hovorí sa, že mobilné telefóny budú vybavené nový režimom pracovnej plochy, ktoré umožní užívateľovi pripojiť svoj Galaxy S8 na monitor a periférne zariadenia.


Zdroj: bgr.com

Režim "beštie"
Ak je všetko pravdivé, bude táto zvláštna nová funkcia v podstate kopať Galaxy S8 na plné obrátky a poskytne užívatelom maximálny výpočtový výkon. Táto funkcia bude určite užitočná pre hranie hier a ďalšie funkcie. Našťastie prichádza spolu s novou rýchlo nabíjacou technológiou ktorá naplní batériu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.


Zdroj: mobilenapps.com

Podpora microSD karty
Prichádzajúci Samsung Galaxy S8 bude údajne obsahovať slot pre karty microSD, ktorý bude poskytovať podporu microSDXC až 2 TB (256 GB je limit pre túto chvíľu, ale len preto že väčšie karty ešte neexistujú).


Zdroj: smartphone2017.com

3.5mm audio jack
Ďalšiu vec, ktorú Samsung S8 bude mať a iPhone nie je 3.5mm audio jack, ktorý v iPhonoch postrádajú takmer všetci vlastníci.

Zdroj: techdependent.net

Zdroj titulnej foto: phonearena.com
Zdroj: bgr.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre