200$ dolárový balík pre študentov od Apple

Andrej Gažík

Pred nedávnom predstavila spoločnosť Apple verejnosti ich novinku - "Bundle for Education". Táto bundle alebo balík určený pre vzdelávanie obsahuje Pro vezrie aplíkácií, ktoré sú využiteľné prevažne na štúdium alebo školskú prácu všeobecne.


Obsah balíku aplikácií:
Zdroj: apple.com

Final Cut Pro X je aplikácia určená na profesionálnu úpravu a strih videí.
Logic Pro X sa využíva na pokročilú tvorbu a úpravu zvukových stôp alebo hudby.
A Motion 5, Compressor 4, MainStage 3 sa využívajú na vytváranie 3D animácií a efektov, úpravy výstupných dát a o mnoho viac.

Tento balík aplikácií je dostupný pre učiteľov, zamestnancov škôl, študentov vysokých, stredných škôl a aj univerzít v Apple store.

oldscollege.ca

Celková cena tohto balíku je $629,95 USD z čoho samotné aplikácie činia nasledovne: Final Cut Pro X za $299.99, Logic Pro X $199.99 stojí, Motion 5 za $49.99, Compressor 4 $49.99 a napokon najlacnejšia a spomedzi aplikácií MainStage 3 len za $29.99.
Z cien uvedených vyššie vyplýva, že zákazník by zakúpením balíku mal ušetriť $400 USD, čo je podľa môjho názoru pre študenta veľmi nápomocné.


Podľa môjho názoru by mal Apple poskytnúť viac takýchto balíkov, ktoré následne umožnia mladým ľudom s perspektívou sa rozvíjať a tak priniesť tomuto svetu omnoho viac než by boli schopný so súčasným programovým vybavením.

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre