Apple Support aplikácia teraz dostupná v 22 krajinách

Andrej Gažík

V Novembri roku 2016 vyšla "support" aplikácia alebo presnejšie appka poskytujúca zákaznícku podporu spoločnosti Apple. Spočiatku bola dostupná len v Holandsku

V USA sa dostala aplikácia do obehu až v polovičke Decembra.
S uvedením aplikácie v Spojených štátoch bolo rovnako sľúbené, že čoskoro dojde rad aj na ostatné krajiny a aplikácia bude dostupná v 22 krajinách vrátane Holandska a USA.


media.idownloadblog.com Spoločnosť Apple svoj sľub splnila a aplikácia je momentálne dostupná k stiahnutiu v 22 krajinách po celom svete ako je napríklad: Belgicko, Nemecko, Švajčiarsko alebo Spojené kráľovstvo.

Celý zoznam krajín:
▪ Austrália ▪ Belgicko ▪ Brazília ▪ Kanada ▪ Francúzko ▪ Nemecko ▪ Hong Kong ▪ Írsko ▪ Taliansko ▪ Japonsko ▪ Lichtenštajnsko ▪ Macao ▪ Mexiko ▪ Holandsko ▪ Singapur ▪ Španielsko ▪ Švédko ▪ Švajčiarsko ▪ Turecko ▪ SAE ▪ Spojené kráľovstvo ▪ USA ▪

Oficiálna support aplikácia umožní vyhladať všetko, čo može zákazník nájsť na stránke support.apple alebo ti umožní začať konverzáciu s operátorom cez chat, hovor alebo email. Pokiaľ máš hardvérové problémy a potrebuješ dať svoj Apple produkt opraviť, tak appka ti dokáže pomôcť aj s tým.


Zdroj titulej foto: wallpapermania.eu, redmondpie.com
Zdroj: macrumors.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre