Najlacnejší produkt, vďaka ktorému môžeš nabíjať svoj iPhone 7 a zároveň počúvať hudbu

Daška Vanková

Najviac negatívnych ohlasov na iPhone 7 je tých, ktoré riešia problém nabíjania a počúvania hudby zároveň. Denne sa vyskytujú rôzne nové mobilné príslušenstvá, ktoré chcú tento problém riešiť, no dnes ti predstavíme jednu veľkú a zároveň veľmi lacnú novinku.

Väčšina týchto produktov pochádza od nových spoločností, ktoré chcú uspieť prostredníctvom kampaní na Kickstarteri a iných. Dnes tiež ide o kampaň Kickstarteru a produkt nesie názov iLDOCK. Je to malý, šikovný rozbočovač, ktorý obsahuje 3,5mm konektor na slúchadlá a aj Lightning konektor na nabíjanie. Kampaňová cena tohto výrobku je iba 10 dolárov. Ak sa do kampane zapojíš, máš tento výrobok iba za túto skvelú cenu.

Zdroj: kickstarter.com

Cieľom tejto kampane je vyzbierať 5000 dolárov, aby sa zaplatil celý projekt. Tento produkt však má naozaj veľkú úspešnosť a momentálne je vyzbieraných už viac než 57 000 dolárov. Po skončení kampane pôjde cena iLDOCK-u určite hore. Viac informácií nájdeš priamo tu.

Zdroj: kickstarter.com

Okrem tohto produktu existuje aj ďalší s názom iLDOCK Plus, ktorý okrem 3,5mm konektoru a Lightning konektoru obsahuje aj slot na SD karty a klasický USB port. Tento model je samozrejme drahší, stojí 20 dolárov.

Zdroj: 9to5mac.com

iLDOCK je možné zakúpiť v 4 farbách: Silver, Gold, Rose Gold a Space Gray.


Zdroj titulnej foto: kickstarter.com
zdroj: 9to5mac.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre