Levitujúca nabíjačka Apple Watch budúcnosti na Kickstarteri

Dávid Baránek

Kickstarter je plný zaujímavých projektov. Dôkazom toho je aj nová zbierka na nabíjačku pre inteligentné hodinky Apple Watch a Pebble menom Lift. Čo je na tejto nabíjačke iné? Čarovne sa vznáša nad zemou.

Autori vyhlasujú, že ide o jedinú nabíjačku na inteligentné hodinky, ktorá pri nabíjaní doslova levituje. Inšpiráciu si vzali z nápadu Nikola Teslu, v ktorom popisoval možnosť prenosu elektrickej energie prostredníctvom vzduchu. Výrobcovia tento koncept upravili a dokázali tak vyrobiť nabíjací systém, ktorý nepotrebuje nijaké drôty a navyše sa vznáša nad zemou.

zdroj: kickstarter.com

zdroj: kickstarter.com

Nabíjačka vyzerá na fotografiách naozaj super a bola by skvelým doplnkom domu či kancelárie, ktorý by obdivovali všetci známi. Dôraz je kladený na eleganciu a minimalistický dizajn v kombinácii s prepracovanými detailmi. A pokiaľ práve nepotrebuješ nabíjať svoje smart hodinky, Lift môže poslúžiť aj ako elegantná a originálna lampička.

Nabíjačka Lift je určená pre všetky modely Apple Watch a posledné generácie obľúbených hodiniek Pebble. Pokiaľ ťa tento projekt zaujal, určite navštív spomínanú zbierku a poprípade si objednaj vlastný model. Ak si ho totiž zakúpiš teraz, ušetríš 100 dolárov oproti cene, za ktorú sa bude Lift normálne predávať. V prepočte ťa tak vyjde na 131 eur.

Autorom zostáva do konca zbierky ešte 31 dní a už sa im podarilo vyzbierať niekoľkonásobok pôvodnej sumy - cieľom bolo získať 44 000 dolárov, aktuálne sú už ale na sume vyše 230 000.


Zdroj titulnej foto: youtube.com

Zdroj: kickstarter.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre