S týmto gadgetom sa ti tvoj iPhone už nikdy nezaplní

Denis Rábek

I.dime je najjednoduchší spôsob, ako rozšíriť pamäť na tvojom iPhone a taktiež aj spravovať súbory v i.dime uložené.
Zariadenie i.dime je malé kompaktné zariadenie, ktoré má veľkosť mince.
Najjednoduchšie si to predstavíš ako USB, ktoré má odnímateľný pamäťový modul. Ten pamäťový modul vieš pripojiť na svoj iPhone pomocou krytu a tak si rozšíriš úložisko až o 256 GB bez toho, aby si zabral svoj spodný port.
Pri zmene zariadenia ti zostane i.dime a taktiež aj všetky tvoje súbory.
IPhony sa stali každodennou súčasťou našich životov.
Všetky veci dnes nosíme v jednom zariadení.
Každý deň zapĺňame svoj smartfón novým multimediálnym obsahom a spolu s aplikáciami vychádzajúcimi vo veľkom počte každý deň sa nám pamäť vo smartfóne zapĺňa. Toto je dôvod, prečo bol i.dime vyrobený.
Zdroj: instagram.com/idimeusa I.dime ti uľahčí zdieľanie natoľko, že po jeho používaní nebudeš chcieť využívať iný pamäťový systém na tvojom smartfóne.
Napríklad si chceš nakopírovať stiahnuté pesničky z počítača do smartfónu alebo naopak fotky chceš dať zo smartfónu do počítača. Na toto ti stačia tri jednoduché kroky. Odpojíš pamäťový modul zo smartfónu, zapojíš ho do USB alebo mikro USB adaptéra, následne adaptér spolu s pamäťovým modulom pripojíš k počítaču a môžeš vykonávať akcie podľa tvojho výberu.
Mikro USB adaptéry boli vyvinuté kvôli podpore smartfónov platformy Android alebo Windows Phone.


Keď dôjde k prenosu dát, i.dime podporuje rýchlosť čítania 95 MB/s a rýchlosť zapisovania 90 MB/s.


Len pre informáciu, prenos 16 GB fotiek by ti trval len 3 minúty.

Kryt dostupný iba pre iPhony je vyrobený z polykarbonát uretánu. Popri ochrane tvojho telefónu pred nechcenými pádmi ti umožňuje aj príjemné držanie tvojho iPhonu.
Kompatibilný je so zariadeniami iPhone 5, SE, 6, 6+, 6S, 6s+, a pokiaľ vyjde iPhone 7 skôr, než začnú distribúciu, bude možnosť si kryt na tento typ objednať.
Taktiež si môžeš zvoliť farbu krytu alebo medzi typom portu Lightning a mikro USB portom. Zdroj: instagram.com/idimeusa Aplikácia i.dime poskytuje intuitívne používateľské rozhranie, ktoré ti pomôže bez námahy spravovať súbory na i.dime a iOS. Zdroj: Indiegogo.com Externá baterka je taktiež dostupná len pre iPhony a umožňuje spustiť synchronizáciu a nabíjanie súčasne. Vďaka baterke nabiješ svoj telefón dvojnásobne rýchlejšie alebo nabíjaš dva telefóny naraz. Jej kapacita je 4,500 mAHDržiak na kľúče ti umožní bezpečne prenášať až dva pamäťové moduly naraz. Funkcia vysunutia ti umožní rýchly prístup k údajom. Zdroj: Indiegogo.com Crowdfundingový projekt celkovo vyzbieral 117 791 amerických dolárov.
Prístupnosť na trhu je stanovená na december tohto roku.


Zdroj titulnej foto: Instagram.com
Zdroj: Indiegogo.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre