Walli - peňaženka, s ktorou nestratíš už nič cenné

Denis Rábek

Ďalší geniálny crowdfundingový projekt, ktorý je tu pre teba, aby si už nikdy nestratil svoju peňaženku, prípadne kľúče alebo mobil. Jeho názov je Walli - smart peňaženka.Mnoho ľudí každý deň po celkom svete stráca svoju peňaženku. Ak aj ty patríš medzi týchto ľudí, mal by si porozmýšľať nad jej zadovážením. Po pripojení smart peňaženky k tvojmu smartfónu cez Bluetooth sa nemusíš obávať, že si ju zabudneš.


Funkcie, ktoré poskytuje peňaženka:
Zabudnutie peňaženky - Appka Walli ti pošle notifikáciu, hneď čo sa tvoja smart peňaženka vzdiali od tvojho smartfónu.
Bezpečné vačky- Peňaženka Walli taktiež monitoruje priehradky v peňaženke a odošle notifikáciu, keď ti chýba občiansky preukaz alebo kreditná karta. V aplikácii si taktiež môžeš nastaviť čas odoslania notifikácie.
Nájdi Walli - Walli ťa upozorní, kde sa nachádza, pomocou vibrácií.
Nájdi telefón - Pokiaľ si nevieš nájsť telefón, ale máš pri sebe peňaženku, môžeš ju využiť na prezvonenie svojho mobilu, aj keď máš aktivovaný tichý režim.
Posledná známa oblasť - Aplikácia si pamätá posledné známe miesto v prípade, že by si nepostrehol notifikáciu o strate peňaženky. Vďaka tejto vymoženosti sa môžeš opäť vrátiť na miesto, kde si nechal svoju peňaženku.

O výdrž baterky sa nemusíš starať, pretože baterka sa nedobíja, ale mení, a to po šiestich mesiacoch používania. Peňaženka je vyrobená z kože a je odolná voči prachu a vode. Na projekt bolo vyzbieraných celkovo 476 000 USD, čo je o 732 % viac, než bolo potrebné. Cena jednej peňaženky sa pohybuje okolo 89 USD až po 119 USD. Na výber je aj prívesok na kľúče, s ktorým peňaženku nestratíte. Jej výroba je v plnom prúde a výrobok by mal byť na trhu už v auguste tohto roku.
Zdroj: indiegogo.com Zdroj: indiegogo.com


Zdroj titulnej foto: mywalli.com
Zdroj: indiegogo.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre