Vieme, kedy bude predstavený iPhone 7

Alex Brosch

Evan Blass, ktorý sa preslávil uvoľňovaním najnovších únikov ohľadom mobilov, predpovedal, že iPhone 7 a iPhone 7 Plus uzrú svetlo sveta v septembri. Konkrétnejšie na svojom Twitteri oznámil, že Apple tieto dve nové mašinky predstaví v týždni, ktorý sa začína dvanástym septembrom.

Pozrime sa na jeho tweet.
Zdroj:twitter.com

Blassova predikcia nadväzuje na tweet od jedného blogera, ktorý 4 dni pred uverejnením Blassovho tweetu tvrdil, že krycie mená pre nové iPhony"Sonora" a "Dos Palos", pričom bližšie nešpecifikoval, ktorý je ktorý.
Krycie mená pre iPhone 6 a iPhone 6 Plus boli "N71" a "N66".

Tohtoročné predstavenie smartfónov od Apple nebude pravdepodobne žiadna sláva. Okrem odstránenia konektora pre slúchadlá nás nečakajú žiadne extra nadupané zmeny dizajnu.

4,7-palcový iPhone 7 bude mať vylepšený fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu, pričom jeho starší brat, väčší, 5,5-palcový model, bude mať pravdepodobne kameru s duálnym objektívom a 3 GB RAM.

Zdroj: komputerswiat.pl

Medzi ostatné očakávané novinky a funkcie tohtoročných iPhonov patrí rýchlejší TSMC Apple A10 procesor, rýchlejšie LTE a Wi-Fi siete, o niečo väčšia batéria a minimálne 32 GB miesta na disku. Pre tých najnáročnejších bude k dispozícii model s 256 GB miesta na disku.

Budúci rok to bude 10 rokov od vydania prvého iPhonu. Očakáva sa, že iPhone 8 bude omnoho revolučnejší ako tohoročná sedmička.

Firma totiž oznámila, že tie najlepšie tip-top novinky si nechajú na budúci rok, pričom zaberie ešte dosť veľa času ich zlepšiť a vyšperkovať.


Zdroj titulnej foto: pixabay.com
Zdroj: macrumors.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre