Nevieš sa dočkať iPhonu 7? Môžeš ho mať už teraz

Tomáš Tomčik

iPhone 7 sa nám nedostane do ruky, kým po predstavení v septembri nepôjde do predaja, ale predajcovia v Číne majú pre nás ďalšiu super vec: Za 150 $ si môžeme kúpiť klon (fake) iPhonu 7, ktorý vyzerá rovnako ako budúci originál.

Je ťažké povedať, či sú všetky fotografie iPhonu 7, ktoré sme doteraz videli, pravé. Je pravdepodobné, že niektoré z nich sú skutočné úniky, ale mnohé z nich by mohli byť viac-menej presvedčivé makety vyrábané v Číne pre fanúšikov iPhonov, ktorí sa jednoducho nevedia dočkať ďalšej generácie.

Dôkazom toho môže byť nižšie uvedené video z BeSound. To zobrazuje fake, iPhone 7 kúpený v Číne za iba 150 $. Na prvý pohľad by ste nezbadali, že to nie je originál.

Video: iPhone 7 klon

Klon má všetky očakávané konštrukčné zmeny, vrátane rekonštruovaného anténového pásu a väčšieho objektívu fotoaparátu. Pretože je to len maketa, nemá to skutočný displej alebo akékoľvek vnútorné časti, ale na videu to vyzerá naozaj dôveryhodne.

O týchto maketách sa hovorí, že na nich môžu výrobcovia dosť dobre zarobiť, pretože môžu byť využívané ako predlohy pre príslušenstvo a obaly na prichádzajúci iPhone 7, keďže firmy sa budú predbiehať, kto bude mať príslušenstvo skôr.

Je to veľmi zaujímavé a vyzerá to verne. Tak čo, chceš mať iPhone 7 v predstihu aj ty a vyskúšať si, ako ti padne do ruky, alebo si ešte počkáš na originálny produkt?


Zdroj titulnej foto: cultofmac.com

Zdroj: cultofmac.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre