Unikli fotografie zobrazujúce iPhone 7, iPhone 7 Pro aj iPhone 7 Plus

Zuzana Golecová

Všetci sa už tešíme na nový iPhone 7. Ako sa blíži jesenné uvedenie iPhonu 7 na trh, pribúda aj mnoho "pravých" fotografií. Nové uniknuté fotografie ďalšej generácie iPhonov potvrdili, že okrem modelu iPhone 7 na nás čakajú aj modely iPhone 7 Plus a iPhone 7 Pro. Doteraz nie je zrejmé, kedy bude na trh uvedený model Pro.

Zdroj: cultofmac.com

Zdroj: cultofmac.com

Aj keď sa klebetilo, že model "Pro" bude rovnakej veľkosti ako model "Plus", ale s vylepšenou kamerou, z fotografií je úplne jasné, že ide o tri rozdielne rozmerové varianty iPhonu 7. IPhone 7 Pro vyzerá ako väčšia verzia iPhonu 7 dokonca s rovnakou kamerou.

Vyzerá to tak, že všetky nové vychytávky firma Apple pribalila modelu iPhone 7 Pro. A tak jediný model, ktorý bude mať fotoaparát s duálnou šošovkou a Smart Connector, bude práve najväčší iPhone 7 Pro a za tieto vychytávky si určite budeme musieť priplatiť. Spredu vyzerajú všetky rovnako.

Samozrejme, to všetko za predpokladu, že sú tieto fotky pravé, keďže nejde o oficiálne fotografie. Je tu pár podozrivých vecí, napríklad to zvláštne svetlejšie zafarbenie okolo Smart Connectora (na fotke sú to tie tri dierky na zadnej strane iPhonu 7 Pro).


Zdroj: cultofmac.com

Zdroj titulnej foto: pixabay.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre