Unikli fotografie zlatého variantu iPhonu 7

Matej Bunček

Posledné týždne sme priam zasypaní informáciami o novom iPhone 7. Firma Apple má čo robiť, aby udržala veci v tajnosti, no ako vieme, tak pri firme s toľkými zamestnancami to je veľmi ťažké. Jeden bloger z Číny vydal na svojom blogu údajné fotografie nového iPhonu 7. Všetci pochybujú, či sú pravé, pretože tento chalan vraj pravidelne vydáva odhalenia nových iPhonov, no väčšinou sú to len CAD rendery. Teraz však vydal pravé fotografie iPhonu v zlatom variante.

Zdroj: http://www.mobipicker.com/

Ako môžeme vidieť, anténa sa posunula, preto na zadnej strane už nie sú žiadne pásiky. Automatické zaostrenie sa presunulo medzi LED blesk a fotoaparát a celá zadná časť telefónu je prakticky čistá. Firma Apple však stále neodstránila vyčnievajúci fotoaparát, no a potom tam už je len klasické Apple logo.

Zdroj: http://www.mobipicker.com/

Podľa konštrukcie telefónu sa uvažuje, že tu nebude 3,5 mm jack, avšak môžeme očakávať, že telefón bude vodotesný. Ako sme už povedali, informácie nemusia byť potvrdené, keďže tento mladý chalan väčšinou nevypustí do sveta práve originál. No domnievame sa, že takto by finálny produkt mohol vyzerať.

Zdroj titulnej fotografie:
Zdroj: MobiPicker.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre