V Číne sa začal predaj redukcií pre iPhone 7

Daška Vanková

Keďže rôzne internetové portály stále dôkladnejšie potvrdzujú absenciu 3,5 mm konektora jack na iPhone 7, až priveľmi sa toho chytila jedna čínska firma - Tama Electric, ktorá vyrába mobilné príslušenstvo.

Na internete sa objavili obrázky, na ktorých môžeš vidieť redukcie k iPhonu 7, vďaka ktorým pripojíš slúchadlá k mobilu.

Tieto redukcie sú dostupné v niekoľkých variantoch, na jednej strane je Lightning konektor a na druhej otvor pre 3,5 mm jack. Na samotných zariadeniach vidíš tiež tlačidlá na znižovanie a zvyšovanie hlasitosti a tiež tlačidlo pre príjem/položenie/stíšenie hovoru. Dve z týchto zariadení majú aj USB-C konektor pre nabíjanie ďalšieho zariadenia.

Zdroj: appleinsider.com

Hovorí sa, že Apple tiež robí na nových Apple EarPods Bluetooth slúchadlách, ktoré by sa mali nabíjať cez Lightning konektor, podobne ako Apple Pencil s iPadom Pro. Očakáva sa, že tieto slúchadlá by sa mali predávať samostatne, takže sa veľmi neteš, nebudú súčasťou balenia.

Zdroj: appleinsider.com

Apple začne s predajom nového iPhonu 7 asi o 3 mesiace, niekedy v septembri, a cena najnovšieho zariadenia by mala začínať na 649 $, rovnako ako posledný model - iPhone 6s.


Zdroj titulnej foto: lifegag.com
Zdroj: appleinsider.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre