Najlepšie Apple príslušenstvo do 30 € #2

Matej Bunček

Zohnať dobré príslušenstvo za lacný peniaz vie byť niekedy dosť náročné. Preto sme tu, aby sme ti ukázali to najlepšie príslušenstvo pod 30 €, ktoré ti bude každý závidieť! :)

Eaget i50

Flashka, ktorú stačí zapojiť priamo do iPhonu, iPadu alebo iPodu a ponúka ti rozšírenie úložiska až o 32 GB. Flashku jednoducho pripojíš k zariadeniu a môžeš zdieľať alebo ukladať dáta. Ak by si potreboval prenos dát priamo do notebooku alebo PC, tak ju jednoducho odpojíš a pripojíš k počítaču. Ponúka totiž aj zapojenie cez USB 3.0, takže sa nemusíš báť, že úložisko je len jednostranné.

Eaget i50 môžeš kúpiť okolo 27 $ priamo TU.

Zdroj: GearBest.com

Laptop Lamp

Určite sa ti stalo, že si písal na svojom notebooku, ktorý nemal podsvietenú klávesnicu, a bola to katastrofa. Prípadne si si robil projekt do školy okolo 23:00, ako to býva zvykom, a nevidel si na stôl. Malú lampičku si nemal a veľkú si nechcel rozsvietiť, pretože hneď by začínali mudrovačky od mamy. Tu prichádza jednoduchá Laptop Lamp, ktorá je šikovným pomocníkom pre takéto večery. Jednoducho sa pripojí cez USB k tvojmu notebooku alebo počítaču a písanie úlohy sa môže začať.

Laptop Lamp je dostupná len za 3 $ a môžeš si ju kúpiť TU.

Zdroj: GearBest.com

Bluedio HT Turbine

Futuristické slúchadlá, ktoré svojim vzhľadom, ale aj zvukom nezahanbia nikoho. Slúchadlá ponúkajú veľmi slušný zvuk na svoju cenovú reláciu a taktiež v sebe ukrývajú zvuk v kombinácii 4.1 (4 postranné reproduktory, 1 subwoofer [Ten ale nie je ani cítiť]). Sám tieto slúchadlá vlastním a musím povedať, že za pomer cena/zvuk si zaslúžia spomenutie v našom článku. Pre audiofilov, samozrejme, odporúčam poobzerať sa po iných cenách.

Bludeio HT Turbine si môžeš kúpiť za 29.99 $ priamo TU.

Zdroj: Amazon.com

OontZ Angle 3

Nehovorím, že som nejaký zástanca Bluetooth speakerov. Ale keď už, tak poriadnych. A to je to, čo OontZ Angle 3 ponúka. Vodotesný, malý a výkonný repráčik vo svojom malom tele ukrýva naozaj bohaté komponenty. Okrem toho, že ponúka naozaj luxusný zvuk s fakt veľmi dlhou výdržou batérie, je dokonca vodotesný, o čom svedčí certifikát IPX5. K tomu sa 2 200 mAh batéria sa postará o 7 hodín naozaj dobrého neustáleho počúvania.

OontZ Angle 3 je dostupný za 28 $ a môžeš si ho kúpiť priamo TU.

Zdroj: Amazon.com

Zdroj titulnej fotografie: Amazon

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre