S aplikáciou iArrow sa už nestratíš. 3 € appka ZADARMO len dnes!

Dávid Baránek

Podobnú situáciu pozná asi každý vodič. Zaparkuješ svoje auto na veľkom preplnenom parkovisku, a keď sa k nemu o pár hodín vraciaš, nevieš si ani za nič spomenúť, kde si ho nechal. Všetky parkovacie miesta vyzerajú rovnako a ty blúdiš pomedzi autá s márnou snahou nájsť to svoje. Nebolo by skvelé, keby ti pri tomto probléme pomohla aplikácia?

iArrow je určená presne pre ľudí, ktorí sa zvyknú občas stratiť. Nemusí pritom ísť len o slepé blúdenie po parkovisku. Stačí, že zájdeš hlboko do lesa, a náhle nebudeš vedieť, ktorým smerom ísť domov.

zdroj: itunes.apple.com

iArrow je, zjednodušene povedané navigácia na miesta, kde sú aj mapy zbytočné a neexistujú žiadne poriadne cesty. Môžeš si do pamäte telefónu uložiť GPS pozíciu miesta, kam sa chceš neskôr vrátiť, a aplikácia ťa tam bude pomocou šípky navigovať. Nepotrebuješ k tomu žiadny Wi-Fi signál ani zapnuté mobilné dáta.

Okrem tebou vytvorených lokalít môžeš použiť aj databázu viac než 2 miliónov záchytných bodov, ktoré ti môžu pomôcť zorientovať sa v teréne.

zdroj: itunes.apple.com

Aplikácia sa oproti iným navigačným službám, ktoré ponúkajú aj mapy, líši najmä vo svojej jednoduchosti. Keďže zobrazuje len prázdnu "mapu", dokáže sa spustiť výrazne rýchlejšie a jej používanie je jednoduchšie. Vďaka tomu spotrebuje menej energie a dokáže šetriť baterku v iPhone.

iArrow je skvelá appka, ktorú ocenia už spomínaní vodiči, rybári, poľovníci aj cestovatelia. Vývojári ju normálne ponúkajú za 2,99 €, avšak dnes sa ju rozhodli sprístupniť zadarmo. Tak na nič nečakaj a sťahuj!


  • Názov: iArrow
  • Autor: Alexey Ilyin
  • Kompatibilita: iOS 8.0 a vyššie
  • Cena: dočasne zadarmo
  • Stiahnuť z App Store

Zdroj titulnej foto: currexsole.co.uk, pngimg.com
Zdroj: itunes.apple.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre