Američan sa chce oženiť so svojím MacBookom

Erich Veselényi

Určite mi dáte za pravdu, keď napíšem, že väčšina majiteľov Apple zariadení má k svojim produktom akýsi špeciálny vzťah. Staráme sa o ne, dávame na ne pozor a aj najmenší škrabanec pre nás znamená katastrofu.

Američan menom Chris Sevier však tento netradičný vzťah posunul na úplne nový level a rozhodol sa, že sa so svojím MacBookom ožení. Celé sa to odohralo v štáte Housen, kde požiadal o právny zväzok s jeho notebookom. Aké sú však jeho dôvody okrem daňových benefitov a titulu Ultimátny Apple Fanúšik #1 ?

Zdroj: supdec.info

Pán Sevier cestuje s týmto prípadom po celej krajine a snaží sa tak protestovať proti manželstvám rovnakého pohlavia.

Jeho protest však zatiaľ nemá žiadne pozitívne výsledky, keďže sa mu stále nepodarilo nájsť sudcu, ktorý je dostatočne šialený a pozeral by sa na svet jeho pohľadom. Jeho posledný pokus o tento románik ho zaviedol do Houstonu, kde dokonca podal žalobu na guvernéra a generálneho prokurátora štátu Texas, pretože ho podľa jeho slov obmedzujú pri základnom práve na spravodlivý proces.

Zdroj: cari-thompson.com

Jeho cieľom nie je uzavrieť romantické a mnohodetné manželstvo s MacBookom, ale poukázať, že vzťah s rovnakým pohlavím je rovnaká hlúposť ako vzťah so zariadením, cez ktoré na YouTube pozerá videá mačiek.

Z niektorých amerických prípadov zastane človeku rozum, no keď sa tak teraz pozerám na môj MacBook, hmmm <3.


Zdroj: cultofmac.com

Zdroj titulnej fotografie: youtube.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre