Lookout - Vďaka tejto aplikácii už svoj iPhone nestratíš

Dávid Baránek

Aj ty určite poznáš ten nepríjemný pocit, keď vopcháš ruku do vrecka a necítiš v ňom svoj mobil. Obvykle nasleduje malý šok a nepríjemný pocit v žalúdku. Pokiaľ sa ti niečo podobné stáva až pričasto a vlastníš Apple Watch, určite ťa poteší nová aktualizácia iOS aplikácie Lookout.

Lookout je obľúbená free aplikácia, ktorá poskytuje ochranu zariadenia v reálnom čase. Okrem antivírusu ponúka aj zabezpečenie proti strate či krádeži.

Vďaka novej aktualizácii je odteraz možné spárovať Lookout aj s Apple Watch, čo prináša rad nových možností. Lookout ti napríklad môže na Apple Watch ukázať, ako ďaleko sa od svojho iPhonu nachádzaš. Taktiež máš na zápästí zobrazenú jeho aktuálnu polohu.

V prípade, že by iPhone vypadol zo signálu Lookout, začne hlasno "zavýjať", aby ho užívateľ našiel. A v prípade, že to nepomôže, v hodinkách sa, samozrejme, uloží jeho posledná GPS poloha.

Lookout je skutočne užitočná aplikácia, ktorú by mal mať povinne nainštalovanú každý zábudlivec. A ak so sebou nosíš na zápästí Apple Watch, je tu o dôvod viac na vyskúšanie tejto skvelej aplikácie.


  • Názov: Lookout – Security, Backup and Missing Device
  • Autor: Lookout, Inc.
  • Kompatibilita: iOS 8.0 a vyššie
  • Cena: zadarmo
  • Stiahnuť z App Store

Zdroj titulnej foto: idownloadblog.com
Zdroj: phonearena.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre