1. 4. 2016 v iTunes na predaj film Star Wars: The Force Awakens

Erich Veselényi

Filmová spoločnosť Disney nám počas týždňa oznámila, že ich najnovší film z legendárnej série Star Wars, Star Wars: The Force Awakens, bude dostupný v obchodoch iTunes, Disney Movies Anywhere a u iných sprostredkovateľov digitálnych HD filmov už 1. apríla. Niekoľko dní na to, konkrétne 5. apríla, sa dočkáme spustenia predaja Blu-ray a DVD verzie.

Zdroj: macrumors.com

Myslím si, že tento film a celú Star Wars ságu nemusíme nikomu špeciálne predstavovať. Dej Star Wars: The Force Awakens sa odohráva 30 rokov po udalostiach filmu Return of the Jedi. Okrem hercov, ako napríklad Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher (Luke Skywalker, Han Solo, Princezná Leia), ktorí si rolu zopakovali, sme mali možnosť vidieť nové tváre, ako zberačku odpadkov Rey, bývalého stormtroopera Finna a nervovo labilného záporáka s menom Kylo Ren.

Zdroj: cdn.gsmarena.com

Digitálne bonusy sa budú líšiť od predajcu, no budú v sebe určite zahŕňať zákulisné rozhovory, podrobnosti o natáčaní filmu, budovanie droida BB-8, samozrejme, nepoužité scény, ale aj mnoho iného. Spoločnosť Disney a ani spoločnosť Apple nešpecifikovali, aké bonusy budú zahrnuté v iTunes verzii tohto filmu.

Zdroj: cdn.macrumors.com

Na vydanie tohto filmu nás firma Apple pripravila špeciálnou Star Wars tematikou. V službe Apple Music môžeme nájsť rádio, ktoré prehráva rôznu hudbu a zvuky spojené s danou sériou. Taktiež si máme možnosť zakúpiť digitalizovanú zbierku všetkých doterajších Star Wars filmov.


Zdroj titulnej fotografie: 9to5mac.files.wordpress.com

Zdroj: macrumors.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre