Microsoft zaplatil 368 miliónov eur za reklamu, ale ich produkt bol na posmech

MUDr.Nudl

Počas jedného z najsledovanejších zápasov NFL (Národnej futbalovej ligy) tejto sezóny, keď sa v play-off stretli Denverské kone proti Novoanglickým patriotom predstavujúc dvoch ašpirantov na vstup do siene slávy Peytona Manninga a Toma Bradyho, tablety Surface Pro 4 ukážkovo strápnili Microsoft.

Firma Microsoft zaplatila federácii NFL 368 miliónov eur za to, že na ihrisku vymení všetky tablety od Apple, ktoré používajú aj hráči s trénermi na určenie taktík a analýzu súpera, za ich Surface Pro 4. Novoanglickí patrioti na túto transakciu doplatili najviac, pretože ich tablety boli nefunkčné väčšinu prvého polčasu.

Počas zápasu komentátori niekoľkokrát zmienili frustráciu hráčov v spojení s firmou Microsoft. Niečo podobné zachytáva aj tento úryvok.

A tam to nekončí. Sociálne siete obletela správa o neschopnosti spoločnosti Microsoft vyrobiť funkčný produkt. Na Twitteri možno nájsť komentáre podobné týmto:

Tie tablety nikdy nefungujú.

Tablety Patriotov znova fungujú, Johny predviedol správny postup opravy:

Čudné. Microsoft leje milióny do NFL. Tablety Surface počas majstrovského zápasu zlyhajú. Kamery ukazujú nahnevaných používateľov.

Tablety Surface od firmy Microsoft nefunkčné počas NFL play-off zápasu. Drahý marketingový neúspech.

V koľkých NFL zápasoch bolo spomenuté, že Microsoft Surface nie sú schopné prevádzky? Najhoršia reklama.

Microsoft musí zúriť. Firma v podstate spláchla 368 miliónov eur do záchoda, iba ak by mala v úmysle spropagovať iPad...

Zdroj: appleinsider.com, macdailynews.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre