TOP 7 aplikácií v roku 2015, ktoré nie sú dostupné pre iOS

Tomáš Benetin

Medzi najlepšie veci v systéme Android patrí jednoznačne otvorenosť systému, vďaka čomu prichádzajú takmer neobmedzené možnosti pre vývojárov aplikácií na rozdiel od systému iOS. Pri Androide si môžete zmeniť čokoľvek, čo vám len napadne, pri iOS je to, samozrejme, obmedzenejšie, pokiaľ nemáte svoje zariadenie jailbreaknuté.

Muzei

Názov aplikácie vám možno nič nehovorí, no tým o svoje postavenie neprichádza. Premení vašu domácu obrazovku na menšie múzeum. Atmosféru vytvorí tak, že sa vám budú postupne meniť diela rôznych známych umelcov priamo na hlavnej obrazovke.
Cena: Zadarmo

Lux Aplikácia Lux vám dovolí zájsť až za možnosti vášho telefónu, a to napríklad v prípade, že potrebujete tmavší displej, ako vám to telefón normálne dovoľuje.
Cena: 2.67 € (dostupná aj “Lite” free verzia)

Mighty Text

Ďalšou zaujímavou appkou je Mighty text, ktorá vám umožní písať SMS z vášho Android telefónu. Cena: Zadarmo

AirDroid Ak chcete danú aplikáciu používať, je potrebný softvér aj do vášho notebooku a, samozrejme, androidového telefónu. Poskytne vám prenos súborov, textov, upozornení a ďalších vecí medzi dvoma zariadeniami.
Cena: Zadarmo

Flynx Napadlo vám niekedy, či existuje nejaká aplikácia, ktorá by vám na pozadí načítala napríklad link z nejakej sociálnej siete? Presne na to je tu Flynx. Jeho používanie je jednoduché, stačí aktivovať a kliknúť na link. Následne sa vám otvorí v malej bubline, ako je to v messengeri.
Cena: Zadarmo

UCCW Názov vám zrejme veľa nepovedal, no ja vám môžem zaručiť, že ak ste si chceli niekedy vytvoriť vlastný widget pre plochu na telefóne, toto sa vám bude určite páčiť. Nepotrebujete k tomu žiadne programátorské znalosti ani nič podobné. Celá aplikácia má príjemné UI.
Cena: Zadarmo

Cover Cover dokonale odstráni dlhú dobu čakania, kým nájdete aplikácie, ktoré používate najčastejšie. Vyberiete si aplikácie, ktoré chcete mať vždy poruke, a budete k nim mať prístup už aj zo zamknutej obrazovky.
Cena: Zadarmo

WikiLeaks Aplikácia na prehliadanie Wikileaks už na iOS bola, no firma Apple sa rozhodla ju jednoducho odstrániť. Stále si ju však môžete stiahnuť na Androide. Rozhodne však nečakajte nič moderné, pretože nebola updatovaná už dóóósť dlho. V tejto aplikácii nájdete uniknuté dokumenty o UFO, rôznych politikoch a svetových mocnostiach.
Cena: Zadarmo

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre