Jednoduchý spôsob, ako získať Messenger pre Mac

Marián Novikmec

Na Macu mi chýbala iba jedna aplikácia: Messenger. Predsa len, byť na počítači a pri každej novej správe púšťať myš a brať do ruky telefón nebolo príliš pohodlné (ach, tá dnešná doba). Dalo sa to síce čiastočne poriešiť otvorením Facebooku v Safari, stále mi však nechodili notifikácie a rozhranie nebolo práve najpohodlnejšie. Pred určitou dobou som však objavil Messenger aplikáciu pre OS X. Nejde o oficiálnu aplikáciu od Facebooku a nachádza sa iba v Beta verzii, aj napriek tomu som však s aplikáciou po pár týždňoch viac ako spokojný a našla si stále miesto v mojom Docku.

Aplikáciu si jednoducho stiahnete a nainštalujete. Pri bližšom skúmaní som zistil, že prakticky jediné, čo aplikácia robí, je otvorenie webovej stránky www.messeger.com, čo ale v konečnom dôsledku vôbec neprekáža pri používaní.

Aplikácia je stabilná a za celú dobu používania som sa nestretol s problémami. Všetko beží plynulo. Jediný reálny problém spočíva v nemožnosti volať, to však drvivá väčšina mojich priateľov nevyužíva, a tak mi to vôbec neprekáža.

Ak teda máš Messenger a nevieš bez neho žiť, odporúčam ti stiahnuť túto aplikáciu, vďaka ktorej bude tvoj život opäť o niečo jednoduchší.

Aplikáciu môžeš stiahnuť priamo na nie príliš vábivej stránke vývojárov.

Páčil sa ti tento článok? Zdieľaj ho s priateľmi!

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre