Nová Apple TV dnes dorazila prvým šťastlivcom (+UNBOXING)

Marián Novikmec

Na internete sa dnes začali objavovať prvé unboxing videá od majiteľov novej Apple TV 4. generácie. Kuriéri už doručili novinku majiteľom, ktorí si ju začiatkom týždňa v pondelok objednali na webe spoločnosti Apple. Na výber pritom mali z 2 kapacitných verzií, konkrétne 32GB za 179eur a 64GB za 229eur. Zajtra ráno by sa mala Apple TV dostať k prvým majiteľom v Česku a v ďalších európskych krajinách v ktorých sa nachádza Online Apple Store. Nie je však vylúčené, že niektorí zákazníci svoju zásielku obdržia až v pondelok, prípadne počas budúceho týždňa.

Súčasne so zahájením predaja Apple spustil tvOS App Store v ktorom sa zatiaľ nachádza iba 39 aplikácii, čo je síce malé množstvo, ale s najväčšou pravdepodobnosťou budú rýchlo pribúdať a my tak na WWDC 2016 budeme počuť ako sa v obchode pre tento nový set-top box nachádzajú tisíce kvalitných aplikácii rôznych žánrov.

Navyše všetci vývojári, ktorí mali Apple Tv už predtým dnes obdržali finálnu verziu tvOS, vďaka čomu môžu lepšie vyvíjať aplikácie pre používateľov. Nižšie si môžete pozrieť to, ako nová Apple TV vyzerá a pridávame aj unboxing video v ktorom sa dozviete čo sa nachádza v balení. Ak ste si novú Apple TV objednali, tak nám môžete dať vedieť, či vám už dorazila.

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre